Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Metamorfozy gwiazd

Ola Kowalska po raz kolejny pochwaliła się metamorfozą!

Tym razem zachwyca w długich blond włosach!

Marta Cieplak 24 maja 2021 14:30
Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ola Kowalska, córka wokalistki Kasi Kowalskiej, to prawdziwa artystka! Na Instagramie pokazuje właśnie najnowszą kolekcję swojego autorstwa, a przy okazji też nową fryzurę! Tym razem to długie blond loki, w których wygląda bardziej dziewczęco niż do tej pory. I tym samym staje się coraz mniej podobna do sławnej mamy...

Ola Kowalska w blond lokach

Ola Kowalska na co dzień mieszka i studiuje w Londynie. Tam też projektuje i sprzedaje swoje barwne, oryginalne kreacje. W zeszłym roku Ola bardzo chorowała, była nawet podłączona do respiratora. W efekcie straciła tez niemal wszystkie włosy, dlatego zdecydowała się obciąć je na krótko, dosłownie na kilka centymetrów. Gdy kosmyki zaczęły odrastać, Ola Kowalska postanowiła eksperymentować z fryzurami – zmieniała długości, kolory i stylizacje. Podejrzewamy, że metamorfozy wyczarowuje za pomocą peruk, bo naturalne włosy ie mogłyby tak szybo urosnąć i zapewne byłoby jej żal niszczyć je kolejnymi koloryzacjami. W końcu były już czarne, zielone i czerwone, a teraz z kolei blond.

Zobacz także: Nowa kolekcja ubrań projektu córki Kasi Kowalskiej to hit!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @olahontaz

Jasne włosy i piękne, seksowne loki sprawiły, że ekscentryczny ldotąd ook zajęła miejsce bardzo kobieca, delikatna stylizacja. Ten kolor dodatkowo podkreśla jej urocze piegi, których przy ciemnych włosach nie było aż tak bardzo widać.

Fani są zachwyceni jej nowym wizerunkiem:

Piękna ❤️, pisze Maja Sablewska

Uwielbiam Twoja urodę Ola 😍

Obłędna😍❤

My w pełni zgadzamy się z tymi opiniami i mamy nadzieję, że ten look zagości na jej profilu na dłużej!

A tak wyglądała jeszcze niedawno:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @olahontaz 

Zobacz także: Namiętne uczucie zakończone skandalem. Oto historia miłości Kasi Kowalskiej i Kostka Yoriadisa 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @olahontaz

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.