Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Metamorfozy gwiazd

Ola Kowalska znów szokuje wyglądem!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał. Jest bardzo kontrowersyjna!

Marta Cieplak 13 lipca 2021 19:30
Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ola Kowalska to córka wokalistki Kasi Kowalskiej, która od lat mieszka w Londynie, gdzie nikt nie zna jej sławnej mamy. Ola sama ciężko pracuje na własne nazwisko w świecie mody – ostatnio pochwaliła się na Instagramie nową kolekcją ubrań własnego autorstwa. Ale młoda artystka eksperymentuje nie tylko ze stylizacjami, ale także z wyglądem. Kolory włosów zmienia co kilka tygodni, a teraz jeszcze zdecydowała się na bardziej radykalną zmianę – utleniła brwi!

Zobacz także: Ola Kowalska po raz kolejny pochwaliła się metamorfozą!

Ola Kowalska w jasnych brwiach

Ola Kowalska nigdy nie ma dość metamorfoz. Kilka miesięcy temu miała ciemne, krótkie włosy, potem zmieniły one kolor na turkusowy, a w końcu córka Kasi Kowalskiej postanowiła zostać blondynką! Jednak i tak radykalna zmiana nie była dla niej wystarczająca. Z okazji wakacji postanowiła bowiem rozjaśnić jeszcze... brwi! Są w identycznym odcieniu jak włosy, a z daleka niemal ich nie widać!

Zdania na temat metamorfozy młodej projektantki są podzielone. Zresztą nie powinno to nikogo dziwić, bo jest to rzeczywiście dość radykalny ruch. Wcześniej zdecydowało się na niego także kilka gwiazd, m.in. Maisee Williams, Gigi Hadid, Cara Delevigne czy Kristen Stewart. To także bardzo modny look, który co kilka lat pojawia się na pokazach mody. A przecież świat fashion to jej codzienność. Jak fani komentują jej zdjęcia z jasnymi brwiami? Jedni są zachwyceni, inni przerażeni:

Piękna!

Szukasz siebie, eksperymentujesz. Brawo! Tak właśnie trzeba ❤️❤️

Porażka, oszczepecilas sie i po co?

Brwi jak u starego chłopa 😮

Straszne

A Wam jak się podoba? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.