Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O tym się mówi

Ola Kowalska pokazała szokujące zdjęcia na Instagramie!

Widać na nich dokładnie jak choroba wyniszczyła i przerzedziła jej włosy!

Marta Cieplak 10 listopada 2020 11:30
Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ola Kowalska podczas pierwszego, wiosennego lockdown'u mocno zachorowała. Jej stan był tak ciężki, że musiała być intubowana, co wiązało się z wprowadzeniem jej w stan śpiączki farmakologicznej na trzy tygodnie! Na szczęście córka Kasi Kowalskiej szybko wróciła do formy. Jedyny ślad po przebytej chorobie to utrata większości włosów. I właśnie z jej powodu młoda projektantka zdecydowała się na krótkie cięcie. Jednak aż do dziś Ola nie pokazała jak wyglądała w najgorszej fazie, kiedy włosy stawały się coraz bardziej rzadkie. Wrzucone przez nią zdjęcia są naprawdę szokujące. Ale też dodają otuchy kobietom, które mogą zmagać się z podobnym problemem.

Ola Kowalska pokazała zdjęcia, na którym widać, jak wypadały jej włosy

Ola zdecydowała się na bardzo odważny post, w którym zamieściła kilka zdjęć podpisując je „Ups&Downs. Be kind to yourself”. Co oznacza: „Wzloty i upadki. Bądź dla siebie dobra”. Slideshow zaczyna się od fotografii sprzed choroby, potem widać dwie fotografie ze szpitala, a następnie najbardziej szokujące – z przerzedzającymi się włosami. Na nim dokładnie widać, jak mało Ola miała kosmyków i w jak złej były kondycji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ups& downs Be kind to yourself

A post shared by that bitch (@olahontaz) on

Potem widać, że Ola zdecydowała się na cięcie na boba, ale włosy były mizerne. Stąd decyzja o cięciu pixi, czyli bardzo, bardzo krótkie. 

Jej fanki są zachwycone jej odwagą i zostawiają wzmacniające i pocieszające komentarze.

Dzielna, Piękna i Mądra ❤️

Fighterka !! 💪💪👏

Piękna💜

Piękna Mądra i Silna Kobieta! Zdrówka Ola❤✌

Warrior Princess 😉🔥🔥🔥

My jesteśmy pod wrażeniem jej odwagi i tego, jak świetnie radzi sobie z tą trudną sytuacją! Tylko zobaczcie, jak Ola wygląda teraz. Petarda!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hakuna matata feat my favourite painting

A post shared by that bitch (@olahontaz) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my lil nugget

A post shared by that bitch (@olahontaz) on

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.