Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O tym się mówi

Ola Kowalska pokazała szokujące zdjęcia na Instagramie!

Widać na nich dokładnie jak choroba wyniszczyła i przerzedziła jej włosy!

Marta Cieplak 10 listopada 2020 11:30
Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ola Kowalska podczas pierwszego, wiosennego lockdown'u mocno zachorowała. Jej stan był tak ciężki, że musiała być intubowana, co wiązało się z wprowadzeniem jej w stan śpiączki farmakologicznej na trzy tygodnie! Na szczęście córka Kasi Kowalskiej szybko wróciła do formy. Jedyny ślad po przebytej chorobie to utrata większości włosów. I właśnie z jej powodu młoda projektantka zdecydowała się na krótkie cięcie. Jednak aż do dziś Ola nie pokazała jak wyglądała w najgorszej fazie, kiedy włosy stawały się coraz bardziej rzadkie. Wrzucone przez nią zdjęcia są naprawdę szokujące. Ale też dodają otuchy kobietom, które mogą zmagać się z podobnym problemem.

Ola Kowalska pokazała zdjęcia, na którym widać, jak wypadały jej włosy

Ola zdecydowała się na bardzo odważny post, w którym zamieściła kilka zdjęć podpisując je „Ups&Downs. Be kind to yourself”. Co oznacza: „Wzloty i upadki. Bądź dla siebie dobra”. Slideshow zaczyna się od fotografii sprzed choroby, potem widać dwie fotografie ze szpitala, a następnie najbardziej szokujące – z przerzedzającymi się włosami. Na nim dokładnie widać, jak mało Ola miała kosmyków i w jak złej były kondycji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ups& downs Be kind to yourself

A post shared by that bitch (@olahontaz) on

Potem widać, że Ola zdecydowała się na cięcie na boba, ale włosy były mizerne. Stąd decyzja o cięciu pixi, czyli bardzo, bardzo krótkie. 

Jej fanki są zachwycone jej odwagą i zostawiają wzmacniające i pocieszające komentarze.

Dzielna, Piękna i Mądra ❤️

Fighterka !! 💪💪👏

Piękna💜

Piękna Mądra i Silna Kobieta! Zdrówka Ola❤✌

Warrior Princess 😉🔥🔥🔥

My jesteśmy pod wrażeniem jej odwagi i tego, jak świetnie radzi sobie z tą trudną sytuacją! Tylko zobaczcie, jak Ola wygląda teraz. Petarda!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hakuna matata feat my favourite painting

A post shared by that bitch (@olahontaz) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my lil nugget

A post shared by that bitch (@olahontaz) on

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.