Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
metamorfozy gwiazd

Ola Kowalska już tak nie wygląda! Zmieniła fryzurę i… przypomina mamę!

Córka Kasi Kowalskiej coraz bardziej upodabnia się do słynnej artystki!

Redakcja VIVA! 24 kwietnia 2021 10:30
Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Córka wokalistki Kasi Kowalskiej, Ola ponad rok temu trafiła do szpitala. Walczyła o zdrowie, a w wyniku przyjmowanych leków straciła niemal wszystkie włosy. Po powrocie do domu, kiedy już wyzdrowiała, pokazała na swoim profilu na Instagramie, co stało się z jej włosami. Były przerzedzone, więc Ola zdecydowała się ostre cięcie i postawiła na krótką fryzurę. Jak teraz wyglądają naturalne włosy Oli? Influencerka często fotografuje się w perukach, więc ostatnio nie mieliśmy okazji zobaczyć jej prawdziwej fryzury.
 
Zobacz także: Ola Kowalska pokazała szokujące zdjęcia na Instagramie


Ola Kowalska zmieniła kolor włosów - coraz bardziej przypomina mamę!

Włosy Oli zdążyły już odrosnąć. Dziewczyna zmieniła kolor włosów z ciemnego na bardzo jasny blond. Niedawno wrzuciła na swój profil na Instagramie serię zdjęć - na jednym z nich widać, że pofarbowane na blond włosy (z modnym ciemnym odrostem) związane są w dwa małe koczki po bokach. Ta zadziorna fryzura świetnie pasuje Oli, a zarazem sprawia, że dziewczyna bardzo przypomina swoją słynną mamę! Ale to nie wszystko, Ola, która często zmienia wizerunek i chętnie decyduje się na odważne stylizacje, pokazała też nowy manicure! Długie paznokcie pomalowane w abstrakcyjne wzory prezentują się niezwykle oryginalnie.

Zobacz także: Syn Kasi Kowalskiej bardzo przypomina mamę! Jak wygląda?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @olahontaz

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @olahontaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @olahontaz

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.