Zobacz jak teraz wygląda
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Odmieniona i szczupła Adele zaśpiewała w Saturday Night Live!

Wokalistka żartowała z utraty wagi!

Aleksandra Frankowska 25 października 2020 17:16
Zobacz jak teraz wygląda
Fot. Getty Images

Fani Adele śledzą jej każdy krok, odkąd gwiazda zrzuciła kilogramy i zaprezentowała się w zupełnie nowej wersji. Wczoraj wokalistka poprowadziła Saturday Night Live, podczas którego zaśpiewała po raz pierwszy od swojej spektakularnej metamorfozy. Zdecydowanie, był to powrót w wielkim stylu!

Adele zaśpiewała pierwszy raz na żywo od metamorfozy

Długo niewidziana Adele, pojawiła się po raz pierwszy od dawna na scenie i to w śpiewającym wydaniu. Jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie ostatnią płytę wydała 4 lata temu, jednak fani czekają z niecierpliwością na jej nowy krążek. Plotki głosiły, że jej nowa płyta ukaże się jesienią 2020, jednak z powodu koronawirusa, premiera została przesunięta.

Adele spiewa na zywo po metamorfozie
Fot. Saturday Night Live

Wczoraj gwiazda wystąpiła na żywo w programie Saturday Night Live, wcielając się w rolę prowadzącej program. Podkreśliła, że to zawsze było jej marzenie! Podczas skeczów gwiazda zaśpiewała trzy swoje największe przeboje – Someone Like You, When We Were Young oraz Hello.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Adele gives love another shot.

Post udostępniony przez Saturday Night Live (@nbcsnl)

Spektakularna metamorfoza Adele

Zdecydowanie podczas pandemii gwiazda nie marnowała czasu. Postanowiła zrzucić nadmierne kilogramy i niedawno zaprezentowała światu efekty, które są niesamowite! Adele schudła ponad 30 kg i wygląda zjawiskowo. Wszystko to zawdzięcza diecie oraz regularnym ćwiczeniom. Podczas występu w czarnej sukni, uwodzicielskim makijażu i misternie ułożonych na szczotce włosach wyglądała obłędnie! Nie można było oderwać od niej wzroku!

Adele spiewa na zywo po metamorfozie
Fot. Saturday Night Live

Podczas wczorajszego nagrania, gwiazda z dystansem podeszła do samej siebie i zażartowała z utraty kilogramów!

Wiem, że wyglądam dużo inaczej niż ostatnim razem, kiedy mnie widzieliście. Ale przez restrykcje spowodowane Covidem i utrudnienia w podróżowaniu musiałam wziąć lekki bagaż i mogłam wziąć tylko połowę siebie. To jest połowa, którą wybrałam. 

Adele spiewa na zywo po metamorfozie
Fot. Saturday Night Live

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.