Zobacz jak teraz wygląda
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Odmieniona i szczupła Adele zaśpiewała w Saturday Night Live!

Wokalistka żartowała z utraty wagi!

Aleksandra Frankowska 25 października 2020 17:16
Zobacz jak teraz wygląda
Fot. Getty Images

Fani Adele śledzą jej każdy krok, odkąd gwiazda zrzuciła kilogramy i zaprezentowała się w zupełnie nowej wersji. Wczoraj wokalistka poprowadziła Saturday Night Live, podczas którego zaśpiewała po raz pierwszy od swojej spektakularnej metamorfozy. Zdecydowanie, był to powrót w wielkim stylu!

Adele zaśpiewała pierwszy raz na żywo od metamorfozy

Długo niewidziana Adele, pojawiła się po raz pierwszy od dawna na scenie i to w śpiewającym wydaniu. Jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie ostatnią płytę wydała 4 lata temu, jednak fani czekają z niecierpliwością na jej nowy krążek. Plotki głosiły, że jej nowa płyta ukaże się jesienią 2020, jednak z powodu koronawirusa, premiera została przesunięta.

Adele spiewa na zywo po metamorfozie
Fot. Saturday Night Live

Wczoraj gwiazda wystąpiła na żywo w programie Saturday Night Live, wcielając się w rolę prowadzącej program. Podkreśliła, że to zawsze było jej marzenie! Podczas skeczów gwiazda zaśpiewała trzy swoje największe przeboje – Someone Like You, When We Were Young oraz Hello.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Adele gives love another shot.

Post udostępniony przez Saturday Night Live (@nbcsnl)

Spektakularna metamorfoza Adele

Zdecydowanie podczas pandemii gwiazda nie marnowała czasu. Postanowiła zrzucić nadmierne kilogramy i niedawno zaprezentowała światu efekty, które są niesamowite! Adele schudła ponad 30 kg i wygląda zjawiskowo. Wszystko to zawdzięcza diecie oraz regularnym ćwiczeniom. Podczas występu w czarnej sukni, uwodzicielskim makijażu i misternie ułożonych na szczotce włosach wyglądała obłędnie! Nie można było oderwać od niej wzroku!

Adele spiewa na zywo po metamorfozie
Fot. Saturday Night Live

Podczas wczorajszego nagrania, gwiazda z dystansem podeszła do samej siebie i zażartowała z utraty kilogramów!

Wiem, że wyglądam dużo inaczej niż ostatnim razem, kiedy mnie widzieliście. Ale przez restrykcje spowodowane Covidem i utrudnienia w podróżowaniu musiałam wziąć lekki bagaż i mogłam wziąć tylko połowę siebie. To jest połowa, którą wybrałam. 

Adele spiewa na zywo po metamorfozie
Fot. Saturday Night Live

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.