Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM @mtttttm
Ze świata urody

Odchudzona Marta Wierzbicka prezentuje swoje zjawiskowe nogi!

Wygląda jak modelka?

Redakcja VIVA! 6 lipca 2020 12:31
Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM @mtttttm

Wśród gwiazd polskiego show-biznesu niezwykle popularne stały się pływające wakacje. Urlop na jachcie wybrała również Marta Wierzbicka, która pochwaliła się zdjęciami z relaksującego weekendu na swoim Instagramie. Gwiazda po raz kolejny udowodniła, że kobiece i sensualne zdjęcia, wcale nie muszą być skąpe! Marta Wierzbicka to aktorka telewizyjna znana z serialu Na Wspólnej. W ciągu ostatnich kilku miesięcy przeszła ogromną metamorfozę, a jej sylwetka zachwyca nie tylko kolegów z branży i media, ale przede wszystkim licznych fanów, których wciąż przybywa w jej kanałach social media.

Wierzbicka to już nie ta sama Ola z Na Wspólnej!

W popularnym serialu telewizji TVN Marta Wierzbicka wciela się w rolę skromnej, nieco wycofanej Oli. W życiu prywatnym jest jednak zupełnie inną osobą – odważną, pełną energii, pewnością siebie i dumną ze swojego ciała. Pokazała to przy okazji prezentacji swojej nowej figury i chociaż sama Wierzbicka nie miała sobie nic do zarzucenia, pod zdjęciami jej zgrabnej, odchudzonej sylwetki pojawiły się liczne, krytykujące ją komentarze od fanów. Zarzucano jej między innymi zbyt restrykcyjną dietę, a wiele osób pytało jak schudnąć w tak krótkim czasie.

Marta Wierzbicka wie, jak schudnąć, aby czuć się dobrze ze swoim ciałem!

Fani aktorki mogą być jednak całkowicie spokojni. Marta Wierzbicka schudła, ale czuje się świetnie w nowym wydaniu i z dumą prezentuje atrakcyjną sylwetkę na swoim Instagramie. Ostatnio podzieliła się z obserwatorami zdjęciem z rejsu luksusowym jachtem, gdzie na pierwszym planie pokazała długie i bardzo zgrabne nogi. Zdjęcie zrobiło absolutną furorę, głównie z uwagi na niezwykle subtelne podkreślenie kobiecości. Aktorka udowodniła, że seksowne zdjęcie, to nie tylko bielizna i odsłanianie niemal wszystkich kawałków nagiego ciała. Pod fotografią posypała się lawina pozytywnych komentarzy, zarówno od fanów, jak i kolegów i koleżanek z branży.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#weekendvibes

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

May the force be female 💜🦋 #dzieńkobietcałyrok fot @oliwiakabasz

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m going

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.