nowy-rossmanna-w-manufakturze-co-tam-jest?
Fot. materiały prasowe
ze świata urody

Takiego sklepu jeszcze nie było! W łódzkiej Manufakturze powstał zupełnie nowy Rossmann

Zobacz, jak wygląda największa i najnowsza drogeria tej sieci w Europie!

Marta Cieplak 22 czerwca 2020 18:15
nowy-rossmanna-w-manufakturze-co-tam-jest?
Fot. materiały prasowe

Manufaktura to jedno z największych centrów Handlowych w Europie, dlatego właśnie tutaj otwarto flagowy sklep Rossmann ukazujący nową koncepcję marki. Wszystko jest tutaj zupełnie inne niż w pozostałych drogeriach sieci. To dla fanek beauty prawdziwy raj! Poczują się tutaj jak dzieci w fabryce cukierków. Można do woli testować, wąchać, dotykać, a nawet zrobić sobie selfie w specjalnie zaprojektowanej do tego strefie. Co jeszcze wyróżnią najnowszą drogerię Rossmann w Łodzi?

Nowy Rossmann w łódzkiej Manufakturze

Przede wszystkim nowego Rossmanna wyróżnia to, że jest stworzony w duchu eko. Znajdziesz w nim zieloną, żywą ścianę z roślin, drewniane regały, a także stację refill marki Only Bio, w której możesz napełnić puste butelki wybranym produktem, a także miejsce, w którym kupisz ekologiczne przekąski, a nawet... kiszonki!

Cały sklep podzielony jest na kilka stref. Pierwsza to właśnie Refill Station, gdzie stoją automaty,  w których kliencie mogą napełniać butelki szamponami, żelami pod prysznic, mydłami, ale także żelem do mycia naczyń czy płynem do prania. W ten sposób Rossmann chce zachęcić klientów do tego, by uważali na ilość niepotrzebnie wyrzucanych opakowań.

pierwszy-nowy-Rossmann-w-Polsce
Fot. materiały prasowe

Na zdjęciu strefa do testowania kosmetyków oraz w tle Refill Station marki Only Bio.

Druga strefa to Manufaktura Piękna. Znajdziesz w niej produkty marki o tej samej nazwie, które w 100% są produkowane w Polsce. „Stworzone z miłością, zapakowane z czułością i podane z radością”, opisuje je Rossmann. Manufaktura Piękna to aż 250 produktów, w tym te z naturalnymi składnikami, wegańskie i waterless, jak mydła w kostce czy pudry do mycia włosów. Znajdziesz tez kosmetyki sensoryczne, działające na zmysły węchu, wzroku i dotyku – kule, pudry, ciastoliny, galaretki.

ekologiczne-kosmetyki-i-jedzienie-w-rossmannie-w-lodzi
Fot. materiały prasowe

Na drewnianych półkach znajdziesz setki produktów nowej marki Rossmanna – Manufaktura Piękna. My chcemy przetestować je wszystkie!

Trzecia strefa to Strefa Beauty, którą wyróżnia mocno rozbudowana oferta perfumeryjna. Znajdziemy w niej francuską markę Adopt' – jej zapachy na miejscu rozlewane są do niewielkich flakoników. Dzięki temu są bardzo poręczne i można je schować nawet do najmniejszej torebki! W tej samej stefie debiutuje także wyspa Semilac, na której można wykonać manicure. To zupełna nowość jeśli chodzi o usługi dostępne do tej pory w Rossmannie. Fanki Instagrama będą mogły sobie także zrobić zdjęcie na specjalnie do tego przygotowanej ściance Selfie Wall.

Czwarta strefa ozdobiona jest napisem Zdrowo na wielkiej ścianie z mchu. Strefa Zdrowia to raj dla wielbicieli zdrowego odżywiania – znajdą tam duży wybór produktów wegańskich, bezglutenowych i  ekologicznych, a także wyrobów regionalnych.

rewolucja-w-rossmannie-nowy-concept
Fot. materiały prasowe

Ostatnia strefa to Grab&Go, pomyślana o osobach, które potrzebują zrobić zakupy maksymalnie szybko. W tej przestrzeni znalazło się blisko 25 tysięcy produktów bazowych, takich jak mydło, jedzenie dla dzieci, karma dla zwierząt czy papier toaletowy.

Ale patrząc na to, jak wygląda nowy Rossmann trudno nam uwierzyć, że będą osoby, które skorzystają tylko z tej ostatniej strefy!

rewolucja-w-rossmannie-takiego-sklepu-jeszcze-w-Polsce-nie-bylo
Fot. materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.