Melania Trump włosy
Fot. JIM WATSON/AFP/East News
METAMORFOZY GWIAZD

Melania Trump zaskoczyła nowym kolorem włosów!

Jak teraz wygląda pierwsza dama?

Aleksandra Charzewska 14 grudnia 2018 11:59
Melania Trump włosy
Fot. JIM WATSON/AFP/East News

Żona prezydenta Stanów Zjednoczonych, Melania Trump uznawana jest za ikonę stylu. Jej stylizacje zawsze są bardzo eleganckie i starannie dobrane, a ubraniowe wpadki zdarzają jej się sporadycznie. Podobnie jest z wizażem. Melania od lat jest brunetką i nie eksperymentuje z makijażem. Ostatnio, jednak pierwsza dama przeszła szokującą metamorfozę. Jak teraz wygląda? Tej zmiany się nie spodziewaliśmy!

Melania Trump zmieniła kolor włosów

Ostatnio pierwsza dama Stanów Zjednoczonych udzieliła wywiadu amerykańskiej stacji Fox News, podczas którego zaprezentowała swój nowy kolor włosów. Jakie było zdziwienie widzów, gdy Melania okazała się być... blondynką! Od początku kadencji Donalda Trumpa, Melania nie zmieniała swojego wizerunku. Zawsze stawiała na sprawdzony makijaż i fryzury, a także nie zmieniała koloru włosów.

Metamorfoza Melanii wywołała naprawdę duże zamieszanie! Od wczoraj internauci zawzięcie komentują jej nowy wygląd na twitterze porównując ją do rozmaitych gwiazd. Tworzą żarty i memy, których wydźwięk jest jednoznaczny: metamorfoza pierwszej damy nie jest udana.

A wy co sądzicie o nowych włosach Melanii? Podzielacie zdanie internautów?  

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.