Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Zapach Mon Guerlain z Angeliną Jolie w roli ambasadroki jest już dostępny w Polsce. Zobaczcie niezwykły spot reklamowy

JOLANTA ZAKROCKA 3 marca 2017 11:00
Fot. Materiały prasowe
Mój niewidzialny tatuaż, mój zapach, Mon Guerlain” - Angelina Jolie
 
Film promocyjny z gwiazdą w roli głównej miał premierę dzień po rozdaniu Oscarów. I właśnie ukazał się w polskiej wersji. Jego twórcy zabierają nas do Prowansji. Angelina i jej rodzina od lat kochają ten region (razem z Bradem Pittem przed laty kupili tam posiadłość – Chateau Miraval). I tam właśnie rośnie lawenda Carla – jeden z kluczowych składników zapachu Mon Guerlain. Film to dzieło oparte na współpracy Terrence’a Malicka, Angeliny Jolie i zespołu Guerlain. „Nie mogliśmy sobie wymarzyć równie doskonałej i autentycznej scenerii” - mówią.
 
 
Woda prefumowana Mon Guerlain jest jedną z wiosennych nowości w perfumeriach Sephora. To kompozycja intensywnej wanilii tahitańskiej, lawendy Carla, jaśminu Sambac połączonego z nutą drzewa sandałowego. Znamy każdy, najdrobniejszy nawet szczegół naszego jaśminu i sandałowca, naszej lawendy i wanilii, ponieważ nabywamy wszystkie surowce od ludzi, których spotkaliśmy i z którymi z czasem połączyła nas bliska więź. Nasze drewno sandałowe pochodzi z Australii, a nasza lawenda Carla rośnie na wysokości 1300 m w prowansalskim regionie Drôme. Nasz jaśmin Sambac w Południowych Indiach i naszą wanilię tahitańską w Papui Nowej Gwinei uprawiają, zbierają, ekstrahują i destylują wspaniali ludzie” - opiwiada Thierry Wasser, twórca kompozycji zapachowej.Mon Guerlain to esencja rzeczywistych relacji międzyludzkich ze wszystkimi tymi osobami, które nadają naszym kreacjom autentyczny charakter. Wszelkie doświadczane i wyrażane emocje stają się nutami Mon Guerlain – kompozycji stworzonej dla niezwykłej, szczerej i autentycznej kobiety”.       
 
 
Zapach ukryty jest w klastycznym flakonie „quadrilobe” Guerlain z 1908 roku. Narodził się w wyobraźni Gabriela Guerlain’a i wyprodukowany został przez firmę Baccarat w 1908 roku. Nazwa „quadrilobe” pochodzi od oryginalnego korka, uformowanego z masywnej bryły, w której zachodzą na siebie cztery półkule. 
 
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?