Książę Harry, Książe Harry o narodzinach royal baby
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
ZE ŚWIATA URODY

Książę Harry poszedł w ślady swojej żony Meghan Markle i... korzysta z zabiegów kosmetycznych!

Ile kosztuje taka przyjemność?

Marta Baran 6 sierpnia 2019 16:00
Książę Harry, Książe Harry o narodzinach royal baby
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Księżna Sussex jest inspiracją dla kobiet na całym świecie. Ale jak się okazuje jej rytuał pielęgnacyjny celebruje również... jej mąż Harry. Jesteście ciekawi, z jakich zabiegów regularnie korzysta książę i jaka jest ich cena?

Książę Harry i jego sprawdzony sposób na bycie perfekcyjnym

Książę Sussex jet stałym gościem w spa przy pięciogwiazdkowym hotelu Coworth Park w Ascot. Ponoć ceni sobie on fachową obsługę. Jak zdradza magazyn Fabulous mąż Meghan Markle ma obsesje na punkcie idealnych paznokci. Dlatego raz na dwa tygodnie wybiera się na zabieg manicure oraz pedicure. W luksusowym salonie cena zabiegów zaczyna się od 50 funtów. Zaufani pracownicy często odwiedzają również Frogmore Cottage – posiadłość książęcej pary, aby wykonać zabiegi zachowując w ten sposób dyskrecję.

Ponadto Harry korzysta również z masaży, których cena to 140 funtów za 80–minutową sesję! Całą sytuację postanowili skomentować koledzy księcia z armii, którzy pełnili z nim służbę w Afganistanie: Pedicure i masaże? On się zmienił. Myślicie, że wpływ na regularnie korzystanie z zabiegów miała Meghan Markle?  

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.