ZE ŚWIATA URODY

Książę Harry poszedł w ślady swojej żony Meghan Markle i... korzysta z zabiegów kosmetycznych!

Ile kosztuje taka przyjemność?

Marta Baran 6 sierpnia 2019 16:00
Książę Harry, Książe Harry o narodzinach royal baby
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Księżna Sussex jest inspiracją dla kobiet na całym świecie. Ale jak się okazuje jej rytuał pielęgnacyjny celebruje również... jej mąż Harry. Jesteście ciekawi, z jakich zabiegów regularnie korzysta książę i jaka jest ich cena?

Książę Harry i jego sprawdzony sposób na bycie perfekcyjnym

Książę Sussex jet stałym gościem w spa przy pięciogwiazdkowym hotelu Coworth Park w Ascot. Ponoć ceni sobie on fachową obsługę. Jak zdradza magazyn Fabulous mąż Meghan Markle ma obsesje na punkcie idealnych paznokci. Dlatego raz na dwa tygodnie wybiera się na zabieg manicure oraz pedicure. W luksusowym salonie cena zabiegów zaczyna się od 50 funtów. Zaufani pracownicy często odwiedzają również Frogmore Cottage – posiadłość książęcej pary, aby wykonać zabiegi zachowując w ten sposób dyskrecję.

Ponadto Harry korzysta również z masaży, których cena to 140 funtów za 80–minutową sesję! Całą sytuację postanowili skomentować koledzy księcia z armii, którzy pełnili z nim służbę w Afganistanie: Pedicure i masaże? On się zmienił. Myślicie, że wpływ na regularnie korzystanie z zabiegów miała Meghan Markle?  

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.