Metamorfoza Ula chincz
Fot. Bartosz Krupa/East News
METAMORFOZY GWIAZD

Fani są zaskoczeni nową fryzurą Uli Chincz!

Zobaczcie, jak gwiazda teraz wygląda

Marta Baran 3 czerwca 2019 13:30
Metamorfoza Ula chincz
Fot. Bartosz Krupa/East News

Ula Chincz od kilku lat nie tylko prężnie działa jako dziennikarka telewizyjna, ale również zebrała dużą liczbę fanów na swoim blogu – Ula Pedantula oraz kanale na YouTube pod taką samą nazwą. Ponadto gwiazda prowadzi Instagrama, na którym chętnie dzieli na bieżąco zdjęciami. Wczoraj zaprezentowała fanom nową fryzurę, a metamorfoza dla wielu była ogromnym zaskoczeniem.

Ula Chincz zmieniła fryzurę

Nie dość, że gwiazda ścięła włosy to również postanowiła zmienić ich kolor. Zmiana okazała się dość spektakularna, a fani mają podzielone zdanie na ten temat. Jedni uważają, że metamorfoza nie do końca jej służy, inni twierdzą, że wygląda rewelacyjnie! Mimo że w krótkich włosach widzieliśmy gwiazdę już wcześniej, teraz są one jeszcze krótsze i zdecydowanie ciemniejsze!

A co Wy sądzicie o tej zmianie? Nowy wizerunek służy Uli Chincz?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ula Pedantula (@ulapedantula)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ula Pedantula (@ulapedantula)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!