Metamorfoza Ula chincz
Fot. Bartosz Krupa/East News
METAMORFOZY GWIAZD

Fani są zaskoczeni nową fryzurą Uli Chincz!

Zobaczcie, jak gwiazda teraz wygląda

Marta Baran 3 czerwca 2019 13:30
Metamorfoza Ula chincz
Fot. Bartosz Krupa/East News

Ula Chincz od kilku lat nie tylko prężnie działa jako dziennikarka telewizyjna, ale również zebrała dużą liczbę fanów na swoim blogu – Ula Pedantula oraz kanale na YouTube pod taką samą nazwą. Ponadto gwiazda prowadzi Instagrama, na którym chętnie dzieli na bieżąco zdjęciami. Wczoraj zaprezentowała fanom nową fryzurę, a metamorfoza dla wielu była ogromnym zaskoczeniem.

Ula Chincz zmieniła fryzurę

Nie dość, że gwiazda ścięła włosy to również postanowiła zmienić ich kolor. Zmiana okazała się dość spektakularna, a fani mają podzielone zdanie na ten temat. Jedni uważają, że metamorfoza nie do końca jej służy, inni twierdzą, że wygląda rewelacyjnie! Mimo że w krótkich włosach widzieliśmy gwiazdę już wcześniej, teraz są one jeszcze krótsze i zdecydowanie ciemniejsze!

A co Wy sądzicie o tej zmianie? Nowy wizerunek służy Uli Chincz?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ula Pedantula (@ulapedantula)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ula Pedantula (@ulapedantula)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?