Partner

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Poznaj nowość od VICHY LiftActiv Specialist!

Artykuł sponsorowany 15 maja 2015 16:15

Advertisement

Zmarszczki mimiczne powstają na skutek zmniejszenia elastyczności skóry i obniżenia jej jędrności. Tworzą się między innymi w wyniku marszczenia czoła, mrużenia oczu, ruchu ust czy uśmiechania się. W związku z tym, że zmarszczki mimiczne to zapis różnych przeżyć i emocji na naszej twarzy, to często ciężko podjąć nam decyzję, czy je lubimy, czy wręcz przeciwnie. Niestety z biegiem czasu ich przybywa, wtedy odpowiedź jest prostsza – chcemy je zredukować. Jak zatem skutecznie wygładzić nasze „kurze łapki”?

Wygładź zmarszczki mimiczne

Na początek wystarczy zmienić kilka codziennych nawyków.

  • Wklepuj - nie wcieraj: szczególnie w miejscach gdzie skóra jest najbardziej delikatna, czyli w okolicach oczu. Krem lub serum wprowadzaj punktowo i wklepuj opuszkami palców.
  • Wysypiaj się: jeśli nieustannie się nie wysypiamy nasza skóra traci wodę i tym samym wiotczeje. Optymalne będzie 7-8 godzin zdrowego snu.
  • Jedz powoli: szybkie połykanie rozdrobnionego pokarmu może być przyczyną pojawienia się bruzd nosowo-wargowych. Z kolei niedokładne gryzienie jedzenia wpływa niekorzystnie na pracę trzustki, a to może być widoczne na twojej twarzy pod postacią głębokich bruzd biegnących od skrzydełek nosa do kącików ust.
  • Pij dużo wody: woda wypłukuje z organizmu toksyny i korzystnie wpływa na nawilżenie skóry.
  • Ćwicz mięśnie twarzy: joga twarzy potrafi spłycić zmarszczki już w dwa tygodnie!
  • Dbaj o dietę: jeśli na twoim czole pojawiły się poziome bruzdy unikaj produktów z glutenem, rafinowanym cukrem i białym ryżem. Z kolei zaczerwienienia wokół zmarszczek mogą pojawić się u osób, których dieta jest zbyt obfita w mięso, szczególnie to przetworzone.
  • Witaminy: zadbaj o to by twoja dieta była szczególnie bogata w witaminę E, A i C.

By uzyskać efekt trwale wygładzonych zmarszczek niezbędna będzie oczywiście odpowiednia pielęgnacja. Kiedy zatem nasza skóra ma szansę na najszybszą regenerację? W nocy! Dlatego bardzo mocną wagę powinnyśmy przywiązać do pielęgnacji nocnej.

Nowością jest linia LiftActiv Specialist, która zawiera m.in. krem-maskę na noc oraz innowacyjne hialuronowe płatki pod oczy.

VICHY_LiftAtctiv_Specialist
Fot. materiały autorskie

Płatki posiadają unikalną, opatentowaną technologię, na którą składa się moc 160 mikroigiełek z małocząsteczkowym czystym kwasem hialuronowym. Co ciekawe, płatków nie musimy zdejmować przed snem, a producenci zapewniają, że już po takiej jednej nocy zauważymy poprawę wyglądu skóry wokół oczu!

Płatki posiadają mikrostożki, które delikatnie rozpuszczają się w naskórku, wypełniając głębokie i drobne zmarszczki oraz zapewniając rewitalizację skóry.
Te wyjątkowe płatki hialuronowe pod oczy przeznaczone są dla kobiet, które w pielęgnacji poszukują rozwiązań inspirowanych nieinwazyjną medycyną estetyczną.

Zobacz nasze wideo i dowiedź się więcej o działaniu produktów z linii LiftActiv Specialist od VICHY.

Materiał powstał we współpracy z marką VICHY

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.