Partner

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Poznaj nowość od VICHY LiftActiv Specialist!

Artykuł sponsorowany 15 maja 2015 16:15

Advertisement

Zmarszczki mimiczne powstają na skutek zmniejszenia elastyczności skóry i obniżenia jej jędrności. Tworzą się między innymi w wyniku marszczenia czoła, mrużenia oczu, ruchu ust czy uśmiechania się. W związku z tym, że zmarszczki mimiczne to zapis różnych przeżyć i emocji na naszej twarzy, to często ciężko podjąć nam decyzję, czy je lubimy, czy wręcz przeciwnie. Niestety z biegiem czasu ich przybywa, wtedy odpowiedź jest prostsza – chcemy je zredukować. Jak zatem skutecznie wygładzić nasze „kurze łapki”?

Wygładź zmarszczki mimiczne

Na początek wystarczy zmienić kilka codziennych nawyków.

  • Wklepuj - nie wcieraj: szczególnie w miejscach gdzie skóra jest najbardziej delikatna, czyli w okolicach oczu. Krem lub serum wprowadzaj punktowo i wklepuj opuszkami palców.
  • Wysypiaj się: jeśli nieustannie się nie wysypiamy nasza skóra traci wodę i tym samym wiotczeje. Optymalne będzie 7-8 godzin zdrowego snu.
  • Jedz powoli: szybkie połykanie rozdrobnionego pokarmu może być przyczyną pojawienia się bruzd nosowo-wargowych. Z kolei niedokładne gryzienie jedzenia wpływa niekorzystnie na pracę trzustki, a to może być widoczne na twojej twarzy pod postacią głębokich bruzd biegnących od skrzydełek nosa do kącików ust.
  • Pij dużo wody: woda wypłukuje z organizmu toksyny i korzystnie wpływa na nawilżenie skóry.
  • Ćwicz mięśnie twarzy: joga twarzy potrafi spłycić zmarszczki już w dwa tygodnie!
  • Dbaj o dietę: jeśli na twoim czole pojawiły się poziome bruzdy unikaj produktów z glutenem, rafinowanym cukrem i białym ryżem. Z kolei zaczerwienienia wokół zmarszczek mogą pojawić się u osób, których dieta jest zbyt obfita w mięso, szczególnie to przetworzone.
  • Witaminy: zadbaj o to by twoja dieta była szczególnie bogata w witaminę E, A i C.

By uzyskać efekt trwale wygładzonych zmarszczek niezbędna będzie oczywiście odpowiednia pielęgnacja. Kiedy zatem nasza skóra ma szansę na najszybszą regenerację? W nocy! Dlatego bardzo mocną wagę powinnyśmy przywiązać do pielęgnacji nocnej.

Nowością jest linia LiftActiv Specialist, która zawiera m.in. krem-maskę na noc oraz innowacyjne hialuronowe płatki pod oczy.

VICHY_LiftAtctiv_Specialist
Fot. materiały autorskie

Płatki posiadają unikalną, opatentowaną technologię, na którą składa się moc 160 mikroigiełek z małocząsteczkowym czystym kwasem hialuronowym. Co ciekawe, płatków nie musimy zdejmować przed snem, a producenci zapewniają, że już po takiej jednej nocy zauważymy poprawę wyglądu skóry wokół oczu!

Płatki posiadają mikrostożki, które delikatnie rozpuszczają się w naskórku, wypełniając głębokie i drobne zmarszczki oraz zapewniając rewitalizację skóry.
Te wyjątkowe płatki hialuronowe pod oczy przeznaczone są dla kobiet, które w pielęgnacji poszukują rozwiązań inspirowanych nieinwazyjną medycyną estetyczną.

Zobacz nasze wideo i dowiedź się więcej o działaniu produktów z linii LiftActiv Specialist od VICHY.

Materiał powstał we współpracy z marką VICHY

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.