lokówka babyliss
VIVA! Tylko u nas

Sezon dla romantyczek: włosy rozwiane wiatrem – w stylu Jennifer Aniston i Iriny Shayk

Lekko potargane, ułożone w pośpiechu, zbuntowane i niepokorne – takie włosy pokochały gwiazdy. Zobacz jak to robią Jennifer Aniston i Irina Shayk.

Artykuł sponsorowany 24 października 2017 13:20
lokówka babyliss

 

Mocne, odważne cięcia i naturalnie ułożone włosy rządzą na wybiegach i na czerwonym dywanie. Fryzjerzy gwiazd, m.in. Elle Flanning i Jennifer Lawrence doskonale wiedzą, że fryzura rozwiana wiatrem nada każdej kobiecie tajemniczego, intrygującego charakteru.

 

Takiemu stylowi od lat jest wierna Jennifer Aniston – z lekko potarganymi włosami, pozornie niedbale wystylizowanymi, pokazuje się nie tylko na ulicy, lecz także podczas wielkich wyjść.

 

 

Także inna ikona stylu, rosyjska topmodelka i od dwóch lat życiowa partnerka Bradleya Coopera, Irina Shayk ostatnio pozuje z włosami, które wyglądają na uczesane wiatrem. Znana dotąd z mocno wygładzonych fryzur, teraz pozwala im na odrobinę swobody.

 

 

 

W ułożeniu fal i rozwianych skrętów w stylu Jennifer Aniston i Iriny Shayk pomoże ci lokówka Curl Secret Digital Sensor C1500E. To pierwsza na świecie inteligentna lokówka automatyczna od BaByliss Paris, dzięki której uzyskasz upragnioną fryzurę, a jednocześnie ochronisz włosy przed uszkodzeniami.

 

Dzięki temu, że lokówka Curl Secret Digital Sensor C1500E jest wyposażona w dwie wymienne nasadki, z łatwością nadasz swoim włosom różne kierunki skrętu: w lewo, w prawo albo naprzemiennie – tak jak wyglądają u Kirsten Dunst.

 

 

Zarówno lokówka, jak i nowa suszarka z linii Digital Sensor jest wyposażona w cyfrowy czujnik ciepła, który monitoruje temperaturę na powierzchni włosów (366 razy na sekundę) i pilnuje by była ona dla nich bezpieczna.

 

Innowacyjna technologia Digital Sensor zawarta w suszarce 6500E sama dostosowuje moc i strumień powietrza w zależności od wybranego trybu pracy i końcówki. Suszarka Digital Sensor 6500E od BaByliss Paris to także niezwykła łatwość użycia dzięki dwóm inteligentnym trybom pracy (delikatny i intensywny) oraz szybkości stylizacji.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.