Rodrigo Alves jest kobietą
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk
ZE ŚWIATA URODY

Rodrigo Alves znany jako żywy Ken przeszedł jeszcze większą metamorfozę!

Obecnie wygląda jak... Barbie!

Redakcja VIVA! 21 stycznia 2020 20:00
Rodrigo Alves jest kobietą
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk

Rodrigo Alves nazywany ,,żywym Kenen" ewidentnie zmienił się w ,,żywą Barbie". Mężczyzna ma 36 lat i przeszedł między innymi zabieg liposukcji, wszczepienia imlantów mięśni brzucha, regularnie korzysta również z botoksu, a ostatnio w programie This Morning zdradził, że usunął żebra, które przyniósł do studia w... słoiku. Mimo, że może się to wydawać nieco dziwne, Rodrigo na swoim Instagramie zebrał rzeszę wiernych fanów, których ma już prawie milion. Do tej pory przeszedł on dużo zabiegów, jednak w dalszym ciągu przypomnał mężczyznę. Teraz uległo to zmianie. Jak wygląda?

,,Żywy Ken" teraz jest kobietą?

Na ostatnich zdjęciach publikowanych w social mediach widać, że jego twarz uległa jeszcze większym zmianom. Rodrigo ewidentnie ma już kobiece rysy twarzy, a do tego ma długie włosy oraz nosi sukienki i szpilki. Jak zapowiedział, ma zamiar zmienić się w Jessicę. Przyznał, że:

,,Ludzie nie powinni być zmuszani do identyfikacji tylko z jedną płcią. Powinni mieć możliwość wyrażania siebie w sposób, który odrzuca stereotypy dotyczące płci. Jestem wielkim zwolennikiem płynności płci. Nigdy nie chciałem być żywym Kenem. Chciałem być po prostu wolny i móc wyrażać siebie. Mam szczęście, że żyje w społeczeństwie, które pozwala mi być sobą".

Obecnie na jego Instagramie nie znajdziemy już starych zdjęć, aby zobaczyć, jak zmieniał się on przez lata. Jesteście ciekawi, jak obecnie wygląda żywy Ken? Te zdjęcia z pewnością Was zaskoczą!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.