ZE ŚWIATA URODY

Podczas pokazu Marca Jacobsa w Nowym Jorku modelki szokowały fryzurami!

Ich przygotowanie zajęło fryzjerom 10 dni!

Marta Cieplak 18 września 2018 20:29
pokaz Marc Jacobs, farbowane włosy
Fot. Getty Images

Przygotowania do pokazu Marca Jacobsa podczas tygodnia mody w Nowym Jorku były naprawdę ekstrawaganckie! 10 dni zajęło trzem fryzjerom przeprowadzenie całkowitej metamorfozy na prawie czterdziestu modelkach. W proces farbowania i dobierania pasujących do urody modelek, a także do projektów, które miały prezentować kolorów zaangażował się sam projektant.

10 dni przygotowań

Proces metamorfoz został podzielony na kilka etapów. 10 dni przed pokazem fryzjerzy Josh Wood, Katie Grand i Guido Palau, a także sam projektant spotkali się, aby indywidualnie dobrać kolor dla każdej modelki. 3 dni przed pokazem cały fryzjerski skład przyleciał do Nowego Jorku i zabrał się do pracy. Studio, w którym na co dzień Marc zajmuje się wycinaniem form i drapowaniem tkanin zamieniło się w profesjonalny salon fryzjerski. W dniu pokazu fryzjerskie trio zajmowało się już jedynie ostatnimi poprawkami i upinaniem włosów. Rezultat był spektakularny!

Wizja projektanta okazała się jednak bardziej skomplikowana, niż zakładał. 10 dni i trzyosobowa ekipa przygotowująca 40 modelek na kilkanaście minut pokazu brzmi bardzo ekstrawagancko.  

włosy Marc Jacobs
Fot. instagram.com/marcjacobs
włosy Marc Jacobs
Fot. instagram.com/marcjacobs

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!