Patricia Kazadi, VIVA!
Fot. Robert Wolański
METAMORFOZY GWIAZD

Patricia Kazadi zdecydowała się na metamorfozę. Została porównana do Kim Kardashian!

Czy przypomina celebrytkę?

Marta Baran 12 czerwca 2019 15:00
Patricia Kazadi, VIVA!
Fot. Robert Wolański

Gwiazdy w sezonie letnim często decydują się na małe zmiany w swojej fryzurze. Na jednej z ostatnich imprez w nowej odsłonie pokazał się Patricia Kazadi. Jak teraz wygląda?

Metamorfoza Patricii Kazadi

Artystka słynie ze swoich długich, ciemnych włosów – jednak już tak nie wygląda. Patricia zdecydowała się na nowy kolor i jest teraz blondynką! Ponadto znacznie podcięła końcówki i teraz dumnie prezentuje dłuższego boba. To dość mocna zmiana, dlatego pod jej ostatnim zdjęciem na Instagramie – gdzie pokazała się w nowej odsłonie – zalała ją fala komentarzy: Nice ale w ciemnych widać charakter😁😉, Ładnemu we wszystkim ładnie ! 😍 Nowy image jak najbardziej na tak ❤, Wolę Cię w ciemnych ale ŁADNIEJ WE WSZYSTKIM ŁADNIE🤩 a zmiany też są potrzebne 😘😘, Jak Kim Kardashian 😍😍😍.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🎼🎶 Patricia Kazadi (@kazadi_official)

A Wam jak podoba się zmiana Patrycii?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🎼🎶 Patricia Kazadi (@kazadi_official)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?