Patricia Kazadi, VIVA!
Fot. Robert Wolański
METAMORFOZY GWIAZD

Patricia Kazadi zdecydowała się na metamorfozę. Została porównana do Kim Kardashian!

Czy przypomina celebrytkę?

Marta Baran 12 czerwca 2019 15:00
Patricia Kazadi, VIVA!
Fot. Robert Wolański

Gwiazdy w sezonie letnim często decydują się na małe zmiany w swojej fryzurze. Na jednej z ostatnich imprez w nowej odsłonie pokazał się Patricia Kazadi. Jak teraz wygląda?

Metamorfoza Patricii Kazadi

Artystka słynie ze swoich długich, ciemnych włosów – jednak już tak nie wygląda. Patricia zdecydowała się na nowy kolor i jest teraz blondynką! Ponadto znacznie podcięła końcówki i teraz dumnie prezentuje dłuższego boba. To dość mocna zmiana, dlatego pod jej ostatnim zdjęciem na Instagramie – gdzie pokazała się w nowej odsłonie – zalała ją fala komentarzy: Nice ale w ciemnych widać charakter😁😉, Ładnemu we wszystkim ładnie ! 😍 Nowy image jak najbardziej na tak ❤, Wolę Cię w ciemnych ale ŁADNIEJ WE WSZYSTKIM ŁADNIE🤩 a zmiany też są potrzebne 😘😘, Jak Kim Kardashian 😍😍😍.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🎼🎶 Patricia Kazadi (@kazadi_official)

A Wam jak podoba się zmiana Patrycii?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🎼🎶 Patricia Kazadi (@kazadi_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.