księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
METAMORFOZY GWIAZD

Kate Middleton postanowiła zmienić fryzurę!

Jak teraz wygląda księżna Cambridge?

Marta Baran 15 czerwca 2019 09:00
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Księżna Kate rzadko kiedy decyduje się na ogromne zmiany w swoim wyglądzie. Można założyć, że jej długie, lekko falowane, ciemne włosy stały się znakiem rozpoznawczym. Jednak teraz, gdy zbliżają się wakacje, postanowiła zafundować sobie małą zmianę wizerunku. Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Nowa fryzura Kate Middleton

Co prawda jej fryzura nie różni się znacznie, ale Kate Middleton zmieniła kolor włosów i są one teraz zdecydowanie jaśniejsze. Takie odświeżenie fryzury wyszło jej na dobre - księżna wygląda niesamowicie, a nowy kolor bardzo jej pasuje. Fani rodziny królewskiej od razu zauważyli zmianę, podkreślając, że to pierwsza metamorfoza od 9 miesięcy! Teraz czekamy na zmianę fryzury jej szwagierki, wyobrażacie sobie jakby Meghan Markle wyglądała na przykład w krótkim bobie?  

Jak teraz wygląda Kate Middleton?
Fot. EAST NEWS
Jak teraz wygląda Kate Middleton?
Fot. EAST NEWS

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!