księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
METAMORFOZY GWIAZD

Kate Middleton postanowiła zmienić fryzurę!

Jak teraz wygląda księżna Cambridge?

Marta Baran 15 czerwca 2019 09:00
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Księżna Kate rzadko kiedy decyduje się na ogromne zmiany w swoim wyglądzie. Można założyć, że jej długie, lekko falowane, ciemne włosy stały się znakiem rozpoznawczym. Jednak teraz, gdy zbliżają się wakacje, postanowiła zafundować sobie małą zmianę wizerunku. Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Nowa fryzura Kate Middleton

Co prawda jej fryzura nie różni się znacznie, ale Kate Middleton zmieniła kolor włosów i są one teraz zdecydowanie jaśniejsze. Takie odświeżenie fryzury wyszło jej na dobre - księżna wygląda niesamowicie, a nowy kolor bardzo jej pasuje. Fani rodziny królewskiej od razu zauważyli zmianę, podkreślając, że to pierwsza metamorfoza od 9 miesięcy! Teraz czekamy na zmianę fryzury jej szwagierki, wyobrażacie sobie jakby Meghan Markle wyglądała na przykład w krótkim bobie?  

Jak teraz wygląda Kate Middleton?
Fot. EAST NEWS
Jak teraz wygląda Kate Middleton?
Fot. EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…