Natalia Kukulska
Fot. Marta Wojtal
METAMORFOZY GWIAZD

Natalia Kukulska już tak nie wygląda. Piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę!

Już nie ma burzy loków na głowie

Redakcja VIVA! 12 sierpnia 2019 13:30
Natalia Kukulska
Fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska jest znana ze swojego charakterystycznego wizerunku. Lubi oryginale fryzury oraz śmiałe stylizacje, którymi non stop zaskakuje. Jej znakiem charakterystycznym stała się burza loków. Piosenkarka pochwaliła się w swoich social mediach zdjęciami, na którym widać, że przeszła ogromną metamorfozę. Koniecznie zobacz, jak teraz wygląda!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Natalia Kukulska w nowej odsłonie

Na swoim Instagramie artystka opublikowała fotografie, które od razu zwróciły uwagę jej obserwatorów. Teraz Natalia ma proste włosy oraz inną grzywkę. W takiej odsłonie jest jej do twarzy! A jak Wam się podoba ta metamorfoza? Dodatkowo artystka na jednym ze zdjęć nie ma makijażu, bez którego wygląda bardzo młodo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.