Natalia Kukulska
Fot. Marta Wojtal
METAMORFOZY GWIAZD

Natalia Kukulska już tak nie wygląda. Piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę!

Już nie ma burzy loków na głowie

Redakcja VIVA! 12 sierpnia 2019 13:30
Natalia Kukulska
Fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska jest znana ze swojego charakterystycznego wizerunku. Lubi oryginale fryzury oraz śmiałe stylizacje, którymi non stop zaskakuje. Jej znakiem charakterystycznym stała się burza loków. Piosenkarka pochwaliła się w swoich social mediach zdjęciami, na którym widać, że przeszła ogromną metamorfozę. Koniecznie zobacz, jak teraz wygląda!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Natalia Kukulska w nowej odsłonie

Na swoim Instagramie artystka opublikowała fotografie, które od razu zwróciły uwagę jej obserwatorów. Teraz Natalia ma proste włosy oraz inną grzywkę. W takiej odsłonie jest jej do twarzy! A jak Wam się podoba ta metamorfoza? Dodatkowo artystka na jednym ze zdjęć nie ma makijażu, bez którego wygląda bardzo młodo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.