Natalia Kukulska
Fot. Marta Wojtal
METAMORFOZY GWIAZD

Natalia Kukulska już tak nie wygląda. Piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę!

Już nie ma burzy loków na głowie

Redakcja VIVA! 12 sierpnia 2019 13:30
Natalia Kukulska
Fot. Marta Wojtal

Natalia Kukulska jest znana ze swojego charakterystycznego wizerunku. Lubi oryginale fryzury oraz śmiałe stylizacje, którymi non stop zaskakuje. Jej znakiem charakterystycznym stała się burza loków. Piosenkarka pochwaliła się w swoich social mediach zdjęciami, na którym widać, że przeszła ogromną metamorfozę. Koniecznie zobacz, jak teraz wygląda!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Natalia Kukulska w nowej odsłonie

Na swoim Instagramie artystka opublikowała fotografie, które od razu zwróciły uwagę jej obserwatorów. Teraz Natalia ma proste włosy oraz inną grzywkę. W takiej odsłonie jest jej do twarzy! A jak Wam się podoba ta metamorfoza? Dodatkowo artystka na jednym ze zdjęć nie ma makijażu, bez którego wygląda bardzo młodo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?