Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio
METAMORFOZY GWIAZD

Klaudia Halejcio już tak nie wygląda! Zobacz jej nową fryzurę

Korzystna zmiana?

Marta Baran 29 kwietnia 2019 14:58
Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio zdecydowała się na zmianę swojego wizerunku i pochwaliła się tym na Instagramie. Od dłuższego czasu gwiazda była wierna jednej fryzurze – klasycznemu bobowi. Jedyne, co zmieniała, to kolor – mogliśmy ją oglądać zarówno z rudymi włosami, jak i w wersji blond. Teraz aktorka wróciła do naturalnego koloru i jest brunetką. A to niejedyna zmiana! Zobacz, jak wygląda teraz aktorką!

Klaudia Halejcio postawiła na nową fryzurę

Gwiazda postanowiła nieco odświeżyć swoją fryzurę i zdecydowała się na grzywkę. Musimy przyznać, że w nowym wydaniu zdecydowanie jej do twarzy. Metamorfoza podkreśliła kształt jej buzi oraz ciemne brązowe oczy. STa zmiana jej pasuje i dodaje charakteru!

Jak fani przyjęli metamorfozę aktorki?

Obserwatorzy aktorki są zaskoczeni zmianą i chwalą jej nowe włosy. Pod zdjęciem gwiazdy na Instagramie jest pełno pozytywnych komentarzy: ,,Jesteś przepiękna”, ,,Pięknie z tą grzywką"  ,,Wyglądasz obłędnie!!! ".

A jak Tobie się podoba ta przemiana? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?