Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio
METAMORFOZY GWIAZD

Klaudia Halejcio już tak nie wygląda! Zobacz jej nową fryzurę

Korzystna zmiana?

Marta Baran 29 kwietnia 2019 14:58
Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio zdecydowała się na zmianę swojego wizerunku i pochwaliła się tym na Instagramie. Od dłuższego czasu gwiazda była wierna jednej fryzurze – klasycznemu bobowi. Jedyne, co zmieniała, to kolor – mogliśmy ją oglądać zarówno z rudymi włosami, jak i w wersji blond. Teraz aktorka wróciła do naturalnego koloru i jest brunetką. A to niejedyna zmiana! Zobacz, jak wygląda teraz aktorką!

Klaudia Halejcio postawiła na nową fryzurę

Gwiazda postanowiła nieco odświeżyć swoją fryzurę i zdecydowała się na grzywkę. Musimy przyznać, że w nowym wydaniu zdecydowanie jej do twarzy. Metamorfoza podkreśliła kształt jej buzi oraz ciemne brązowe oczy. STa zmiana jej pasuje i dodaje charakteru!

Jak fani przyjęli metamorfozę aktorki?

Obserwatorzy aktorki są zaskoczeni zmianą i chwalą jej nowe włosy. Pod zdjęciem gwiazdy na Instagramie jest pełno pozytywnych komentarzy: ,,Jesteś przepiękna”, ,,Pięknie z tą grzywką"  ,,Wyglądasz obłędnie!!! ".

A jak Tobie się podoba ta przemiana? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!