Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
METAMORFOZY GWIAZD

Kim Kardashian obcięła włosy. Co za zmiana!

Zobacz, jaką ma teraz fryzurę!

Marta Baran 31 maja 2019 13:26
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian jest znana ze swoich długich, czarnych włosów. Nic więc dziwnego, że nowa fryzura celebrytki zaskoczyła jej fanów… Czy pozytywnie? Czytajcie dalej!

Nowa fryzura Kim Kardashian

Artystka opublikowała krótkie filmiki na InstaStories, w których pochwaliła się krótkimi włosami. Nowa fryzura zaskoczyła wszystkich, ponieważ do tej pory Kim pokazywała się co najwyżej w kolorowych perukach. Na Instagramie posypała się fala komentarzy. Jedni twierdzą, że w nowym cięciu jej do twarzy, a jedni uważają, że fryzura na pazia to nie do końca trafny wybór.

Jak Kim Kardashian wygląda w krótkich włosach?
Fot. INSTAGRAM @kimkardashian

Widać, że Kim bardzo dobrze czuje się po tej zmianie, często publikując relacje na Instagramie chwaląc się metamorfozą. A jak Wam podoba się ta zmiana, uważacie że w długich włosach było jej lepiej? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.