Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
METAMORFOZY GWIAZD

Kim Kardashian obcięła włosy. Co za zmiana!

Zobacz, jaką ma teraz fryzurę!

Marta Baran 31 maja 2019 13:26
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian jest znana ze swoich długich, czarnych włosów. Nic więc dziwnego, że nowa fryzura celebrytki zaskoczyła jej fanów… Czy pozytywnie? Czytajcie dalej!

Nowa fryzura Kim Kardashian

Artystka opublikowała krótkie filmiki na InstaStories, w których pochwaliła się krótkimi włosami. Nowa fryzura zaskoczyła wszystkich, ponieważ do tej pory Kim pokazywała się co najwyżej w kolorowych perukach. Na Instagramie posypała się fala komentarzy. Jedni twierdzą, że w nowym cięciu jej do twarzy, a jedni uważają, że fryzura na pazia to nie do końca trafny wybór.

Jak Kim Kardashian wygląda w krótkich włosach?
Fot. INSTAGRAM @kimkardashian

Widać, że Kim bardzo dobrze czuje się po tej zmianie, często publikując relacje na Instagramie chwaląc się metamorfozą. A jak Wam podoba się ta zmiana, uważacie że w długich włosach było jej lepiej? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.