Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

#GlamSpin - na jego punkcie szaleją gwiazdy zza ocenu! O co chodzi?

Xymena Borowiecka 27 lipca 2017 14:30
Fot. Materiały prasowe

Fidget Spinner to najpopularniejszy gadżet 2017 roku! Znalazł się nawet na okładkach prestiżowych pism, m.in. The Daily Mail czy The New York Times!
Występuje wielu wariantach, nie tylko kolorystycznych. Może być wykonany z metalu, plastiku, a nawet drewna! Wśród nich jest jednak jeden, który pokochały fanki makijażu, ponieważ kryje w sobie... błyszczyki!

Fot. Instagram @glamspinner

Jak działa Fidget Spinner?

Obrotowa konstrukcja Fidget Spinnera wprawiona w ruch kręci się wokół własnej osi.  Jego średnica na ogół nie przekracza 9 centymetrów. Według producentów, pomaga się skoncentrować i rozładowuje stres. Ponadto, naukowcy twierdzą, że przydaje się w terapii dzieci z ADHD.


Hit sieci!

#GlamSpin to kosmetyczna odsłona popularnego gadżetu! Powstał w wyniku współpracy firm Buzzfeed Product Labs i Taste Beauty. Filmik, który pokazuje jego działanie w serwisie BuzzFeed obejrzało ponad 6 milionów osób, a liczba wciąż rośnie!

W tej nietypowej paletce ukryto mini-balsamy do ust. Ich nazwy nawiązują do działania Fidget Spinnera, są to więc: Peach Vhirl (brzoskwinia), Stawberry Cyclone (truskawka) i Grape Twist (winogrona).
Pojemniczki zamykane są na klapki, na których znajdują się symbole owoców. Design jest po prostu przeuroczy! :) Oto on:

Fot. Materiały prasowe


Tak, możesz go mieć!

Niestety, nie jest dostępny w Polsce, ale możesz zamówić go zamówić za pośrednictwem popularnego serwisu amazon.com!

Na stronie producenta kosztuje niecałe 10 dolarów, więc nie jest to ogromny wydatek! Nietypowa paletka, stacjonarnie dostępna będzie od sierpnia w amerykańskich drogeriach Sephora. Skusicie się? :)


Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?