Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

#GlamSpin - na jego punkcie szaleją gwiazdy zza ocenu! O co chodzi?

Xymena Borowiecka 27 lipca 2017 14:30
Fot. Materiały prasowe

Fidget Spinner to najpopularniejszy gadżet 2017 roku! Znalazł się nawet na okładkach prestiżowych pism, m.in. The Daily Mail czy The New York Times!
Występuje wielu wariantach, nie tylko kolorystycznych. Może być wykonany z metalu, plastiku, a nawet drewna! Wśród nich jest jednak jeden, który pokochały fanki makijażu, ponieważ kryje w sobie... błyszczyki!

Fot. Instagram @glamspinner

Jak działa Fidget Spinner?

Obrotowa konstrukcja Fidget Spinnera wprawiona w ruch kręci się wokół własnej osi.  Jego średnica na ogół nie przekracza 9 centymetrów. Według producentów, pomaga się skoncentrować i rozładowuje stres. Ponadto, naukowcy twierdzą, że przydaje się w terapii dzieci z ADHD.


Hit sieci!

#GlamSpin to kosmetyczna odsłona popularnego gadżetu! Powstał w wyniku współpracy firm Buzzfeed Product Labs i Taste Beauty. Filmik, który pokazuje jego działanie w serwisie BuzzFeed obejrzało ponad 6 milionów osób, a liczba wciąż rośnie!

W tej nietypowej paletce ukryto mini-balsamy do ust. Ich nazwy nawiązują do działania Fidget Spinnera, są to więc: Peach Vhirl (brzoskwinia), Stawberry Cyclone (truskawka) i Grape Twist (winogrona).
Pojemniczki zamykane są na klapki, na których znajdują się symbole owoców. Design jest po prostu przeuroczy! :) Oto on:

Fot. Materiały prasowe


Tak, możesz go mieć!

Niestety, nie jest dostępny w Polsce, ale możesz zamówić go zamówić za pośrednictwem popularnego serwisu amazon.com!

Na stronie producenta kosztuje niecałe 10 dolarów, więc nie jest to ogromny wydatek! Nietypowa paletka, stacjonarnie dostępna będzie od sierpnia w amerykańskich drogeriach Sephora. Skusicie się? :)


Fot. Materiały prasowe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.