Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official
METAMORFOZY GWIAZD

Natalia Siwiec przeszła metamorfozę. Już tak nie wygląda!

Teraz ma krótkie włosy

Redakcja VIVA! 25 lipca 2019 16:30
Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official

Ostatnio celebrytka przeszła dość znaczną metamorfozę – decydując się na nowy kształt ust. Jak się okazuje Natalia nie poprzestaje tylko na tym. Na ostatnim ze swoich zdjęć w social mediach pokazała się z nowymi, zdecydowanie krótszymi włosami. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

Natalia Siwiec obcięła włosy – jak teraz prezentuje się w nowej fryzurze?

Natalia często publikuje zdjęcia na swoim Instagramie, a ostatnia z fotografii wzbudziła spore zainteresowanie. Celebrytka pokazała się w nieco innej odsłonie, z krótkimi włosami! Jej obserwatorzy od razu zobaczyli tą zmianę i wygląda na to, że nowa fryzura przypadła im do gustu: Cudna w każdej fryzurce 😍❤️, Boziu musiałam spojrzeć jeszcze raz na zdjęcie, że to Pani profil. Nie poznałam 🤭😘, Piękna 😍. A Wy co sądzicie o tak krótkim cięciu włosów? Musimy przyznać, że Natalii jest tak do twarzy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.