Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official
METAMORFOZY GWIAZD

Natalia Siwiec przeszła metamorfozę. Już tak nie wygląda!

Teraz ma krótkie włosy

Redakcja VIVA! 25 lipca 2019 16:30
Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official

Ostatnio celebrytka przeszła dość znaczną metamorfozę – decydując się na nowy kształt ust. Jak się okazuje Natalia nie poprzestaje tylko na tym. Na ostatnim ze swoich zdjęć w social mediach pokazała się z nowymi, zdecydowanie krótszymi włosami. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

Natalia Siwiec obcięła włosy – jak teraz prezentuje się w nowej fryzurze?

Natalia często publikuje zdjęcia na swoim Instagramie, a ostatnia z fotografii wzbudziła spore zainteresowanie. Celebrytka pokazała się w nieco innej odsłonie, z krótkimi włosami! Jej obserwatorzy od razu zobaczyli tą zmianę i wygląda na to, że nowa fryzura przypadła im do gustu: Cudna w każdej fryzurce 😍❤️, Boziu musiałam spojrzeć jeszcze raz na zdjęcie, że to Pani profil. Nie poznałam 🤭😘, Piękna 😍. A Wy co sądzicie o tak krótkim cięciu włosów? Musimy przyznać, że Natalii jest tak do twarzy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?