Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official
METAMORFOZY GWIAZD

Natalia Siwiec przeszła metamorfozę. Już tak nie wygląda!

Teraz ma krótkie włosy

Redakcja VIVA! 25 lipca 2019 16:30
Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official

Ostatnio celebrytka przeszła dość znaczną metamorfozę – decydując się na nowy kształt ust. Jak się okazuje Natalia nie poprzestaje tylko na tym. Na ostatnim ze swoich zdjęć w social mediach pokazała się z nowymi, zdecydowanie krótszymi włosami. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

Natalia Siwiec obcięła włosy – jak teraz prezentuje się w nowej fryzurze?

Natalia często publikuje zdjęcia na swoim Instagramie, a ostatnia z fotografii wzbudziła spore zainteresowanie. Celebrytka pokazała się w nieco innej odsłonie, z krótkimi włosami! Jej obserwatorzy od razu zobaczyli tą zmianę i wygląda na to, że nowa fryzura przypadła im do gustu: Cudna w każdej fryzurce 😍❤️, Boziu musiałam spojrzeć jeszcze raz na zdjęcie, że to Pani profil. Nie poznałam 🤭😘, Piękna 😍. A Wy co sądzicie o tak krótkim cięciu włosów? Musimy przyznać, że Natalii jest tak do twarzy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.