Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
ZE ŚWIATA URODY

Monika Miller przeszła kolejną, ogromną metamorfozę!

Jak teraz wygląda wnuczka byłego premiera Polski?

Redakcja VIVA! 1 października 2019 12:30
Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

W ostatnim czasie o Monice Miller zrobiło się głośno za sprawą Tańca z Gwiazdami, w którym bierze udział. Wnuczka byłego premiera Polski Andrzeja Millera lubi eksperymentować ze swoją urodą, nie boi się tatuaży oraz drastycznych zmian fryzury. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda fotomodelka?

Monika Miller – jak wygląda po metamorfozie?

Na swoim Instagramie Monika opublikowała zdjęcie, na którym widać, że ma inne włosy. Do tej pory gwiazda miała blond fryzurę, a teraz zdecydowała się na kolorowe pasemka. Nowy wygląd Miller zdecydowanie zaskoczył jej obserwatorów. Co piszą pod fotografią: ,,Jak pięknie i kolorowo", ,,Reszta kobiet może ci tylko pozazdrościć, jesteś niepowtarzalna", ,,Prześlicznie wyglądasz". A Wam jak podoba się Monika Miller w takiej odsłonie? Myślicie, że w takiej odsłonie zobaczymy ja w najnowszym odcinku Tańca z Gwiazdami?

Kim jest Monika Miller?

Monika Miller to 23-letnia fotomodelka. Jest wnuczką byłego premiera Polski – Leszka Millera. W ubiegłym roku jej 48–letni ojciec Leszek Miller Jr. popełnił samobójstwo.
W tym sezonie Monika wystąpiła w programie Taniec z Gwiazdami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MONAMI (@m1ller.exe)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MONAMI (@m1ller.exe)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.