Małgorzata Rozenek-Majdan - ambasadorka perfum Luminata marki AVON
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Tylko u nas! Ekskluzywny wywiad z Małgorzatą Rozenek-Majdan - ambasadorką perfum Luminata marki AVON

Już jest! Pierwszy zapach marki AVON, sygnowany nazwiskiem nowej ambasadorki – Małgorzaty Rozenek-Majdan. To czarująca kompozycja dla kobiet, które pragną być zauważone i podziwiane.

Artykuł sponsorowany 23 września 2018 15:00
Małgorzata Rozenek-Majdan - ambasadorka perfum Luminata marki AVON
Fot. Materiały prasowe

Specjalnie dla marki AVON skomponował go światowej sławy perfumiarz – Maurice’ Roucel. Intrygujące połączenie nut białej peonii kryształowej, soczystej gruszki oraz zmysłowej wanilii zachwyca i przyciąga uwagę. Taki jest zapach Luminata sygnowany przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. Tylko nam gwiazda TVN i nowa ambasadorka marki AVON zdradziła kulisy jego powstawania.

Co oznacza dla Ciebie bycie ambasadorką AVON?

To znaczy, że jestem twarzą marki nowoczesnej, kobiecej, marki, która wprowadza na rynek innowacyjne produkty, wyznacza trendy. A ja bardzo lubię odkrywać nowości i nowe formuły. AVON ma w swojej ofercie tyle świetnych produktów, że każda z nas znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i preferencji urodowych. Ale AVON to dla mnie nie tylko kosmetyki. Jestem dumna, że zostałam Ambasadorką firmy, która realnie pomaga kobietom, dbając o ich niezależność, zdrowie i bezpieczeństwo. Całym sercem wspieram kampanię AVON Kontra Rak Piersi i AVON Kontra Przemoc i wierzę, że dzięki naszym wspólnym działaniom pomożemy wielu kobietom.

 

Czym jest dla Ciebie Luminata?

To mój wewnętrzny blask, to „coś”, co przyciąga spojrzenia. AVON Luminata to pierwszy zapach, który sygnuję swoim nazwiskiem. Więc Luminata jest dla mnie czymś niezwykle ważnym, niezapomnianym. To myśl przewodnia, z którą w 100% się utożsamiam.

 

Jaki jest Twój sekret, aby lśnić w tłumie i przyciągać spojrzenia?

Aby przyciągać spojrzenia, muszę czuć się pewnie i kobieco. Wtedy pojawia się ta iskra w oku, uśmiech, dobry humor. A kreacja, fryzura i makijaż to tylko dodatki, które wydobywają ten magnetyzm. Mój must have na czerwony dywan (i nie tylko!) to odpowiednio dobrany zapach. Ostatnio nie rozstaję się z moimi perfumami – AVON Luminata, które są stworzone właśnie po to, by podkreślić blask. Kiedy je noszę, naprawdę czuję, że lśnię w tłumie! (śmiech)

perfumy Luminata AVON
Fot. Materiały prasowe

Co oznacza dla Ciebie wewnętrzny blask?

Nie ma chyba jednej definicji i bardzo trudno to opisać. To jest to nieuchwytne „coś”, niepowtarzalny urok, czar, wdzięk. I uważam, że każda z nas ma w sobie ten blask, musimy tylko nauczyć się go podkreślać. Lśnić możemy zawsze, nie tylko w świetle reflektorów i blasku fleszy. Ale też na co dzień, w pracy, w domu. Na tym właśnie polega siła kobiecości, a Luminata – mój pierwszy zapach AVON w pełni ją podkreśla i wydobywa.
       

Ostatnio nie rozstaję się z moimi perfumami – AVON Luminata, które są stworzone właśnie po to, by podkreślić blask. Kiedy je noszę, naprawdę czuję, że lśnię w tłumie!

            

Jaki jest Twój sposób, aby odkryć w sobie blask, kobiecość i pewność siebie?

Czuję się tak, kiedy mam przy sobie najbliższych, czuję ich wparcie. Uwielbiam, kiedy mąż prawi mi komplementy, wtedy aż chce się zdobywać świat. Bo siła kobiecości polega na tym, że nie jest nam potrzebna wieczorowa suknia i mocny makijaż, by lśnić. Ten blask musimy odkrywać w sobie na co dzień, w pracy, w domu, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i jak wyglądamy. Moim zdaniem możemy lśnić nawet w ulubionym dresie, jeśli jesteśmy pewne siebie, znamy swoje zalety i czujemy się kochane.

Czy według Ciebie, dobrze dobrane perfumy mogą dodawać siły i pewności siebie?

Oczywiście, że tak! Perfumy nie tylko wpływają na nasz nastrój, ale również na to, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Ma to ogromne znaczenie w sytuacjach, kiedy potrzebujemy power’a, pewności siebie. Ja stawiam wtedy na perfumy świeże, energetyzujące, ale o zdecydowanej bazie. Zapach jest dla mnie dopełnieniem całości, kropką nad i.

Jakie zapachy lubisz? Co urzekło Cię w nowym zapachu AVON?

Połączenie nut peonii i wanilii. To czarująca, uwodzicielska kompozycja, która podkreśla kobiecy urok, wydobywa to „coś”, ten blask. Luminata sprawia, że nie potrzebujemy wieczorowej kreacji i mocnego makijażu, aby właśnie to coś sprawiało, że błyszczymy i przyciągamy spojrzenia. Na tym polega siła naszej kobiecości! I AVON Luminata w pełni ją podkreśla i wydobywa.

perfumy Luminata AVON
Fot. Materiały prasowe

Zapach dostępny jest u konsultantek AVON oraz na avon.pl.

Materiał powstał we współpracy z marką AVON.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.