Podpowiadamy jak go wykonać!

Aleksandra Charzewska 26 sierpnia 2018 15:29

Podczas jesiennej ramówki Telewizji Polskiej prezenterka i modelka Marcelina Zawadzka zachwycała nie tylko różową kreacją, ale także dobranym kolorystycznie makijażem. Różowe odcienie na powiekach były hitem poprzedniego lata.  Spodobały się jednak tak bardzo, że w trendach lata 2018 również znalazły swoje miejsce. Ten makijaż jest jednocześnie prosty w wykonaniu i bardzo efektowny. Jak wykonać makijaż w stylu Marceliny? Podpowiadamy!  

1/6
Get the look uroda Marcelina Zawadzka
Copyright @Materiały prasowe Inglot
1/6

Najważniejszym elementem look'u są oczy! Wystarczy, że na bazę do powiek nałożysz różowy cień dużym puchatym pędzelkiem i dokładnie rozetrzesz na powiecie ruchomej a także w załamaniu. Jeśli chcesz bardziej podkreślić kształt oka, wybierz kilka odcieniu różu i w załamanie nanieś ciemniejszy. To naprawdę proste!

2/6
Get the look uroda Marcelina Zawadzka
Copyright @Materiały prasowe Artdeco
2/6

W przypadku takiego makijażu cień i róż muszą być dobrze dopasowane kolorystycznie. Jeśli wybierasz brzoskwiniowy cień Twój makijaż będzie wyglądał najlepiej jeśli wybierzesz również brzoskwiniowy róż. Idealnym rozwiązaniem jest użycie jednego kosmetyku do obu czynności. Cień do powiek na policzki i odwrotnie!

3/6
Marcelina zawadzka get the look
Copyright @Materiały prasowe Bell
3/6

Idealnym wykończeniem makijażu twarzy będzie dodanie odrobiny błysku. Dobrym wyborem będzie użycie rozświetlacza, który ma nie srebrne, złote czy brązowe, a różowe wykończenie. Różowy połysk będzie idealnie korespondował z makijażem oczu, ust i policzków.

4/6
Get the look uroda Marcelina Zawadzka
Copyright @Materiały prasowe AA
4/6

Modnym akcentem różowego makijażu Marceliny są rzęsy. Do podkreślenia włosów wybierz pogrubiającą i wydłużającą maskarę. Pamiętaj, żeby dla uzyskania mocniejszego efektu pokryć rzęsy kilkoma warstwami tuszu.

5/6
Get the look uroda Marcelina Zawadzka
Copyright @Materiały prasowe Tom Ford
5/6

Ostatnim etapem makijażu jest dobranie odpowiedniego odcienia koloru produktu do ust. Wybierz odcień, który bardziej przypomina kolor nude, niż róż. Ostry odcień różu na ustach nada całemu makijażowi przerysowany efekt.

6/6
Get the look uroda Marcelina Zawadzka
Copyright @East News
6/6

Teraz tylko dobierz różową kreację i gotowe!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.