ZE ŚWIATA URODY

Prosecco bez procentów? Kultowy trunek zainspirował... producenta lakierów do paznokci!

MARTA CIEPLAK 7 kwietnia 2017 06:30

Brytyjski Groupon wylansował limitowaną wersję lakieru o wiele mówiącej nazwie Prosecco. I nie tylko wizualnie przypomina alkohol, który uwielbiają niemal wszystkie kobiety, ale także pachnie i smakuje jak on! Zawdzięcza to dodaniu do lakieru prawdziwego włoskiego wina z bąbelkami oraz kilku dodatków smakowych. Można go więc śmiało lizać w chwili kryzysu lub zmęczenia :-) 

Polecamy też: Córka Jude'a Law, Iris, mogła zostać twarzą Chanel, ale odmówiła! Dziś z dumą prezentuje inną markę. Zgadniecie jaką?

Sam lakier na paznokciu prezentuje się nieźle, choć naszym zdaniem najciekawiej będzie wyglądał nałożony niczym top coat na kosmetyk w ciemnym kolorze. Brąz, czerń i burgund pięknie podbiją jego złocisty kolor! Czekamy na kolejne nowości z tej kategorii :-) Oby tylko od nadmiaru wariantów nie zaszumiało nam w głowach!

Polecamy też: „Różowa Gwiazda” została sprzedana za rekordową kwotę! Oto najdroższy brylant na świecie

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.