ZE ŚWIATA URODY

Prosecco bez procentów? Kultowy trunek zainspirował... producenta lakierów do paznokci!

MARTA CIEPLAK 7 kwietnia 2017 06:30

Brytyjski Groupon wylansował limitowaną wersję lakieru o wiele mówiącej nazwie Prosecco. I nie tylko wizualnie przypomina alkohol, który uwielbiają niemal wszystkie kobiety, ale także pachnie i smakuje jak on! Zawdzięcza to dodaniu do lakieru prawdziwego włoskiego wina z bąbelkami oraz kilku dodatków smakowych. Można go więc śmiało lizać w chwili kryzysu lub zmęczenia :-) 

Polecamy też: Córka Jude'a Law, Iris, mogła zostać twarzą Chanel, ale odmówiła! Dziś z dumą prezentuje inną markę. Zgadniecie jaką?

Sam lakier na paznokciu prezentuje się nieźle, choć naszym zdaniem najciekawiej będzie wyglądał nałożony niczym top coat na kosmetyk w ciemnym kolorze. Brąz, czerń i burgund pięknie podbiją jego złocisty kolor! Czekamy na kolejne nowości z tej kategorii :-) Oby tylko od nadmiaru wariantów nie zaszumiało nam w głowach!

Polecamy też: „Różowa Gwiazda” została sprzedana za rekordową kwotę! Oto najdroższy brylant na świecie

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?