ZE ŚWIATA URODY

Prosecco bez procentów? Kultowy trunek zainspirował... producenta lakierów do paznokci!

MARTA CIEPLAK 7 kwietnia 2017 06:30

Brytyjski Groupon wylansował limitowaną wersję lakieru o wiele mówiącej nazwie Prosecco. I nie tylko wizualnie przypomina alkohol, który uwielbiają niemal wszystkie kobiety, ale także pachnie i smakuje jak on! Zawdzięcza to dodaniu do lakieru prawdziwego włoskiego wina z bąbelkami oraz kilku dodatków smakowych. Można go więc śmiało lizać w chwili kryzysu lub zmęczenia :-) 

Polecamy też: Córka Jude'a Law, Iris, mogła zostać twarzą Chanel, ale odmówiła! Dziś z dumą prezentuje inną markę. Zgadniecie jaką?

Sam lakier na paznokciu prezentuje się nieźle, choć naszym zdaniem najciekawiej będzie wyglądał nałożony niczym top coat na kosmetyk w ciemnym kolorze. Brąz, czerń i burgund pięknie podbiją jego złocisty kolor! Czekamy na kolejne nowości z tej kategorii :-) Oby tylko od nadmiaru wariantów nie zaszumiało nam w głowach!

Polecamy też: „Różowa Gwiazda” została sprzedana za rekordową kwotę! Oto najdroższy brylant na świecie

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?