Lady Gaga
Fot. East News
ZE ŚWIATA URODY

Lady Gaga świętuje swoje ostatnie osiągnięcia nową fryzurą!

Jak gwiazda prezentuje się w różowych włosach?

Honorata Mosiądz 7 października 2019 20:30
Lady Gaga
Fot. East News

Aż trudno uwierzyć, że od premiery filmu Narodziny Gwiazdy minął już rok. W rozgłośniach radiowych nadal bardzo często usłyszeć można utwór Shallow, a popularność Lady Gagi nie przemija. Kilka dni temu piosenkarka świętowała kolejny sukces związany z oskarową produkcją. Soundtrack do filmu osiągnął poziom 6 milionów sprzedanych egzemplarzy. Gaga postanowiła uhonorować ten dzień w niecodzienny sposób, a mianowicie zmieniając swoją fryzurę.

Lady Gaga w różowych włosach w 2019

Piosenkarka ma na koncie wiele metamorfoz. Znana jest z odważnych i kontrowersyjnych stylizacji, a na jej głowie mogliśmy już podziwiać platynę, niebieski czy brąz (który artystka miała właśnie w nagradzanym wielokrotnie filmie). Tym razem gwiazda postanowiła zmienić się w „słodszą wersję” samej siebie. Na Instagramie zamieściła zdjęcie w różowych włosach, do których dobrała ubrania w podobnym odcieniu. Fotografię podpisała „ A year ago, A Star was Born, and here we are 6 times pink Platinum”. Chwilę po opublikowaniu, pod postem pojawiła się masa komentarzy chwalących nowy wygląd piosenkarki. A Wy, co myślicie o najnowszej fryzurze Lady Gagi? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A year ago, A Star was Born, and here we are 6 times pink platinum

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.