Lady Gaga
Fot. East News
ZE ŚWIATA URODY

Lady Gaga świętuje swoje ostatnie osiągnięcia nową fryzurą!

Jak gwiazda prezentuje się w różowych włosach?

Honorata Mosiądz 7 października 2019 20:30
Lady Gaga
Fot. East News

Aż trudno uwierzyć, że od premiery filmu Narodziny Gwiazdy minął już rok. W rozgłośniach radiowych nadal bardzo często usłyszeć można utwór Shallow, a popularność Lady Gagi nie przemija. Kilka dni temu piosenkarka świętowała kolejny sukces związany z oskarową produkcją. Soundtrack do filmu osiągnął poziom 6 milionów sprzedanych egzemplarzy. Gaga postanowiła uhonorować ten dzień w niecodzienny sposób, a mianowicie zmieniając swoją fryzurę.

Lady Gaga w różowych włosach w 2019

Piosenkarka ma na koncie wiele metamorfoz. Znana jest z odważnych i kontrowersyjnych stylizacji, a na jej głowie mogliśmy już podziwiać platynę, niebieski czy brąz (który artystka miała właśnie w nagradzanym wielokrotnie filmie). Tym razem gwiazda postanowiła zmienić się w „słodszą wersję” samej siebie. Na Instagramie zamieściła zdjęcie w różowych włosach, do których dobrała ubrania w podobnym odcieniu. Fotografię podpisała „ A year ago, A Star was Born, and here we are 6 times pink Platinum”. Chwilę po opublikowaniu, pod postem pojawiła się masa komentarzy chwalących nowy wygląd piosenkarki. A Wy, co myślicie o najnowszej fryzurze Lady Gagi? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A year ago, A Star was Born, and here we are 6 times pink platinum

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.