Nowe kosmetyki kim kardashian
Fot. instagram.com/kimkardashian
ZE ŚWIATA URODY

Kim Kardashian promuje nowe kosmetyki kontrowersyjną sesją zdjęciową!

Zdjęcia wykonał David LaChapelle

Aleksandra Charzewska 18 października 2018 20:59
Nowe kosmetyki kim kardashian
Fot. instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian West to niekwestionowana królowa kontrowersji. Celebrytka słynie z wywoływania skandali i… wcale jej to nie przeszkadza!  Firma kosmetyczna KKW Beauty, którą stworzyła dwa lata temu jest teraz znaczącym graczem na makijażowym rynku. Każdej premierze nowych produktów towarzyszy specjalna, szokująca sesja zdjęciowa. Co tym razem wymyśliła Kim?

Kontrowersyjne kampanie KKW Beauty

Nowe kosmetyki Kim promuje swoimi nagimi zdjęciami, a także zdjęciem… z nagim mężczyzną! Fotografia, którą podzieliła się na Instagramie (gwiazda zgromadziła na swoim profilu ponad 119 milionów obserwatorów) wywołała w fanach wiele negatywnych emocji. Zdjęcia, które wzbudziły tak dużo kontrowersji w mediach społecznościowych wykonał… sam David LaChapelle! Ostatnio społecznościowy profil celebrytki staje się coraz bardziej odważny, a na zdjęciach, które publikuje coraz częściej jest naga. Fani zaczęli zwracać uwagę, że to, co reprezentuje swoją postawą Kim jest bardzo nietaktowne i może mieć poważne konsekwencje w dorosłym życiu jej dzieci.

Nowa kolekcja kosmetyków KKW Beauty

Kolekcja Flashing Lights, którą promują zdjęcia Davida LaChepelle została stworzona z okazji zbliżających się 38 urodzin celebrytki i znalazło się w niej 14 produktów: 7 pigmentów i 7 prasowanych cieni. Wszystkie kosmetyki mają brokatowe wykończenie i jak podkreśla producent, będą idealnym uzupełnieniem każdego imprezowego looku. Przy tworzeniu nazwy Kim po raz kolejny zainspirowała się tytułem jednej z piosenek jej męża, Kanyego Westa.

Nowe kosmetyki KKW Beauty będzie można kupić w oficjalnym sklepie internetowym kkwbeauty.com od 19 października.  

Nowe kosmetyki kim kardashian
Fot. instagram.com/kimkardashian
kim kardashian nowe kosmetyki
Fot. instagram.com/kimkardashian

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.