Khloe Kardashian
Fot. Instagram @khloekardashian
ZE ŚWIATA URODY

Khloe Kardashian przeszła ogromną metamorfozę!

Zobaczcie do kogo jest podobna

Marta Baran 23 maja 2019 19:00
Khloe Kardashian
Fot. Instagram @khloekardashian

Celebrytka w ostatnim czasie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Nie jest nowością, że ona, jak i jej siostry często korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Kilka tygodni temu Khloe zdecydowała się na zabieg ust, a teraz przeszła metamorfozę nosa. Zobaczcie jak teraz wygląda!

Jak Khloe Kardashian wygląda po zabiegu?

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Kardashianka rozmawia ze swoją prawniczką Laurą Wasser, jednak wszyscy zamiast skupić się na rozmowie skoncentrowali się wyłącznie na jej nowym nosie, który jest zdecydowanie mniejszy! Posypała się fala komentarzy, w których internauci stwierdzili, że łudząco przypomina swoją mamę Kris Jenner.

Po metamorfozie Khloe na bieżąco publikuje zdjęcia na swoim Instagramie i wygląda na to, że świetnie czuje się po tej zmianie. Czy faktycznie jest podobna do swojej mamy, jak oceniacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kris Jenner (@krisjenner)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!