ZE ŚWIATA URODY

Khloe Kardashian przeszła ogromną metamorfozę!

Zobaczcie do kogo jest podobna

Marta Baran 23 maja 2019 19:00
Khloe Kardashian
Fot. Instagram @khloekardashian

Celebrytka w ostatnim czasie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Nie jest nowością, że ona, jak i jej siostry często korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Kilka tygodni temu Khloe zdecydowała się na zabieg ust, a teraz przeszła metamorfozę nosa. Zobaczcie jak teraz wygląda!

Jak Khloe Kardashian wygląda po zabiegu?

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Kardashianka rozmawia ze swoją prawniczką Laurą Wasser, jednak wszyscy zamiast skupić się na rozmowie skoncentrowali się wyłącznie na jej nowym nosie, który jest zdecydowanie mniejszy! Posypała się fala komentarzy, w których internauci stwierdzili, że łudząco przypomina swoją mamę Kris Jenner.

Po metamorfozie Khloe na bieżąco publikuje zdjęcia na swoim Instagramie i wygląda na to, że świetnie czuje się po tej zmianie. Czy faktycznie jest podobna do swojej mamy, jak oceniacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kris Jenner (@krisjenner)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.