Khloe Kardashian
Fot. Instagram @khloekardashian
ZE ŚWIATA URODY

Khloe Kardashian przeszła ogromną metamorfozę!

Zobaczcie do kogo jest podobna

Marta Baran 23 maja 2019 19:00
Khloe Kardashian
Fot. Instagram @khloekardashian

Celebrytka w ostatnim czasie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Nie jest nowością, że ona, jak i jej siostry często korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Kilka tygodni temu Khloe zdecydowała się na zabieg ust, a teraz przeszła metamorfozę nosa. Zobaczcie jak teraz wygląda!

Jak Khloe Kardashian wygląda po zabiegu?

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Kardashianka rozmawia ze swoją prawniczką Laurą Wasser, jednak wszyscy zamiast skupić się na rozmowie skoncentrowali się wyłącznie na jej nowym nosie, który jest zdecydowanie mniejszy! Posypała się fala komentarzy, w których internauci stwierdzili, że łudząco przypomina swoją mamę Kris Jenner.

Po metamorfozie Khloe na bieżąco publikuje zdjęcia na swoim Instagramie i wygląda na to, że świetnie czuje się po tej zmianie. Czy faktycznie jest podobna do swojej mamy, jak oceniacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kris Jenner (@krisjenner)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.