Kendall Jenner i jej nowa marka kosmetyczna
Fot. INSTAGRAM @kendalljenner
ZE ŚWIATA URODY

Kendall Jenner przeszła spektakularną metamorfozę

Modelka jest… blondynką!

Redakcja VIVA! 17 września 2019 12:15
Kendall Jenner i jej nowa marka kosmetyczna
Fot. INSTAGRAM @kendalljenner

Podczas ostatniego pokazu Burberry modelka zadebiutowała nową blond fryzurą! Bez wątpienia włosy zrobiły ogromne wrażenie. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda celebrytka? Koniecznie zobaczcie aktualne zdjęcia Kendall!

Jak teraz wygląda Kendall Jenner?

Zaledwie kilka dni temu podczas tygodnia mody w Nowym Jorku Jennerka miała jeszcze brązowe włosy. Najnowsza metamorfoza sprawiła, że modelka wygląda zupełnie inaczej. Teraz gwiazda słynnego reality show Z kamerą u Kardashianów (oryginalny tytuł: Keeping Up With The Kardashian) ma długie, blond włosy, które z dumą pokazuje na swoim Instagramie.

Do tej pory nie zdecydowała się nigdy na tak ogromna zmianę, mogliśmy ją zobaczyć jedynie w blond peruce podczas pokazu Balmain jesienią 2016 roku. Jak myślicie, Kendall zmieniła swój wizerunek wyłącznie na potrzebę pokazu na London Fashion Week czy blond włosy zostaną z nią na dłużej? Koniecznie oceńcie, jak podoba się Wam nowy look Kendall Jenner!

Zobacz jak wyglądała
Fot. INSTAGRAM @kendalljenner

Zobacz jak wyglądała
Fot. IMAXTREE/FREE

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?