Kendall Jenner i jej nowa marka kosmetyczna
Fot. INSTAGRAM @kendalljenner
ZE ŚWIATA URODY

Kendall Jenner przeszła spektakularną metamorfozę

Modelka jest… blondynką!

Redakcja VIVA! 17 września 2019 12:15
Kendall Jenner i jej nowa marka kosmetyczna
Fot. INSTAGRAM @kendalljenner

Podczas ostatniego pokazu Burberry modelka zadebiutowała nową blond fryzurą! Bez wątpienia włosy zrobiły ogromne wrażenie. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda celebrytka? Koniecznie zobaczcie aktualne zdjęcia Kendall!

Jak teraz wygląda Kendall Jenner?

Zaledwie kilka dni temu podczas tygodnia mody w Nowym Jorku Jennerka miała jeszcze brązowe włosy. Najnowsza metamorfoza sprawiła, że modelka wygląda zupełnie inaczej. Teraz gwiazda słynnego reality show Z kamerą u Kardashianów (oryginalny tytuł: Keeping Up With The Kardashian) ma długie, blond włosy, które z dumą pokazuje na swoim Instagramie.

Do tej pory nie zdecydowała się nigdy na tak ogromna zmianę, mogliśmy ją zobaczyć jedynie w blond peruce podczas pokazu Balmain jesienią 2016 roku. Jak myślicie, Kendall zmieniła swój wizerunek wyłącznie na potrzebę pokazu na London Fashion Week czy blond włosy zostaną z nią na dłużej? Koniecznie oceńcie, jak podoba się Wam nowy look Kendall Jenner!

Zobacz jak wyglądała
Fot. INSTAGRAM @kendalljenner

Zobacz jak wyglądała
Fot. IMAXTREE/FREE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.