Kendall Jenner i jej nowa marka kosmetyczna
Fot. INSTAGRAM @kendalljenner
ZE ŚWIATA URODY

Kendall Jenner przeszła spektakularną metamorfozę

Modelka jest… blondynką!

Redakcja VIVA! 17 września 2019 12:15
Kendall Jenner i jej nowa marka kosmetyczna
Fot. INSTAGRAM @kendalljenner

Podczas ostatniego pokazu Burberry modelka zadebiutowała nową blond fryzurą! Bez wątpienia włosy zrobiły ogromne wrażenie. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda celebrytka? Koniecznie zobaczcie aktualne zdjęcia Kendall!

Jak teraz wygląda Kendall Jenner?

Zaledwie kilka dni temu podczas tygodnia mody w Nowym Jorku Jennerka miała jeszcze brązowe włosy. Najnowsza metamorfoza sprawiła, że modelka wygląda zupełnie inaczej. Teraz gwiazda słynnego reality show Z kamerą u Kardashianów (oryginalny tytuł: Keeping Up With The Kardashian) ma długie, blond włosy, które z dumą pokazuje na swoim Instagramie.

Do tej pory nie zdecydowała się nigdy na tak ogromna zmianę, mogliśmy ją zobaczyć jedynie w blond peruce podczas pokazu Balmain jesienią 2016 roku. Jak myślicie, Kendall zmieniła swój wizerunek wyłącznie na potrzebę pokazu na London Fashion Week czy blond włosy zostaną z nią na dłużej? Koniecznie oceńcie, jak podoba się Wam nowy look Kendall Jenner!

Zobacz jak wyglądała
Fot. INSTAGRAM @kendalljenner

Zobacz jak wyglądała
Fot. IMAXTREE/FREE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.