Katarzyna Zielińska
Fot. Instagram @katarzynazielinska
METAMORFOZY GWIAZD

Katarzyna Zielińska pokazała się w nowej fryzurze!

Metamorfoza jest zaskakująca

Marta Baran 7 sierpnia 2019 12:30
Katarzyna Zielińska
Fot. Instagram @katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska lubi eksperymentować z nowymi fryzurami i zdecydowanie nie boi się zmian. Na jej głowie mogliśmy zobaczyć zarówno długie, jak i bardzo krótkie włosy, w przeróżnych kolorach! Tym razem aktorka zaszalała i pokazała się w nowym cięciu.

Nowa fryzura gwiazdy

Na Instagramie aktorka podzieliła się nowym zdjęciem, pokazując jak wygląda w nowej fryzurze. Tym razem artystka zdecydowała się na nieco dłuższe włosy z grzywką! Jej obserwatorzy są jak najbardziej na tak i uważają, że w takiej odsłonie jest jej bardzo dobrze: Pięknie 😍😍😍 bardzo świeżo i młodzieńczo👌❤️, Przepięknie, bardzo dziewczęco 😊, W długich znacznie lepiej❤️🔥 Podobna do Ani Przybylskiej. Nowy look aktorki spodobał się również gwiazdom – Violi Piekut i Soni Bohosiewicz. A Wy co sądzicie o tej zmianie? Jest korzystna czy Kasi Zielińskiej bardziej do twarzy było w poprzedniej fryzurze?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?