Katarzyna Zielińska
Fot. Instagram @katarzynazielinska
METAMORFOZY GWIAZD

Katarzyna Zielińska pokazała się w nowej fryzurze!

Metamorfoza jest zaskakująca

Marta Baran 7 sierpnia 2019 12:30
Katarzyna Zielińska
Fot. Instagram @katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska lubi eksperymentować z nowymi fryzurami i zdecydowanie nie boi się zmian. Na jej głowie mogliśmy zobaczyć zarówno długie, jak i bardzo krótkie włosy, w przeróżnych kolorach! Tym razem aktorka zaszalała i pokazała się w nowym cięciu.

Nowa fryzura gwiazdy

Na Instagramie aktorka podzieliła się nowym zdjęciem, pokazując jak wygląda w nowej fryzurze. Tym razem artystka zdecydowała się na nieco dłuższe włosy z grzywką! Jej obserwatorzy są jak najbardziej na tak i uważają, że w takiej odsłonie jest jej bardzo dobrze: Pięknie 😍😍😍 bardzo świeżo i młodzieńczo👌❤️, Przepięknie, bardzo dziewczęco 😊, W długich znacznie lepiej❤️🔥 Podobna do Ani Przybylskiej. Nowy look aktorki spodobał się również gwiazdom – Violi Piekut i Soni Bohosiewicz. A Wy co sądzicie o tej zmianie? Jest korzystna czy Kasi Zielińskiej bardziej do twarzy było w poprzedniej fryzurze?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.