METAMORFOZY GWIAZD

Katarzyna Dąbrowska przeszła metamorfozę i już tak nie wygląda!

Gwiazda ,,Na dobre i na złe" zmieniła fryzurę

Marta Baran 10 lipca 2019 13:15
Jak teraz wygląda?
Fot. INSTAGRAM @kasiadabrowska

Katarzyna Dąbrowska znana głównie z serialu ,,Na dobre i na złe” postanowiła zmienić nieco swój wygląd. Zdecydowała się na nową fryzury! Jesteście ciekawi jak teraz wygląda aktorka?

Nowe włosy Kasi Dąbrowskiej

Gwiazda na swoim Instagramie podzieliła się z obserwatorami nowym zdjęciem, na którym widać, że zmieniła fryzurę. Mimo że jej kolor pozostaje bez zmian, aktorka zdecydowała się na nieco krótsze cięcie. Fani zareagowali bardzo pozytywnie i widać, że podoba im się ta zmiana: Pięknie!, Prześlicznie !!!!!!❤❤❤, Super zmiana, Ale ładnie, Rewelacyjnie. W nowej fryzurze jest jej do twarzy, a za metamorfozą stoi nowy projekt gwiazdy. Póki co nie zdradziła wiele: Przede mną nowe zawodowe wyzwanie. Więcej zdradzę dopiero w sierpniu... Ale już zaczynam przygotowania i odliczam czas do rozpoczęcia tej przygody!

Myślicie, że zobaczymy Kasię w nowej produkcji? My już czekamy z niecierpliwością na więcej szczegółów!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dąbrowska (@kasiadabrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dąbrowska (@kasiadabrowska)

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.