Jak teraz wygląda?
Fot. INSTAGRAM @kasiadabrowska
METAMORFOZY GWIAZD

Katarzyna Dąbrowska przeszła metamorfozę i już tak nie wygląda!

Gwiazda ,,Na dobre i na złe" zmieniła fryzurę

Redakcja VIVA! 10 lipca 2019 13:15
Jak teraz wygląda?
Fot. INSTAGRAM @kasiadabrowska

Katarzyna Dąbrowska znana głównie z serialu ,,Na dobre i na złe” postanowiła zmienić nieco swój wygląd. Zdecydowała się na nową fryzury! Jesteście ciekawi jak teraz wygląda aktorka?

Nowe włosy Kasi Dąbrowskiej

Gwiazda na swoim Instagramie podzieliła się z obserwatorami nowym zdjęciem, na którym widać, że zmieniła fryzurę. Mimo że jej kolor pozostaje bez zmian, aktorka zdecydowała się na nieco krótsze cięcie. Fani zareagowali bardzo pozytywnie i widać, że podoba im się ta zmiana: Pięknie!, Prześlicznie !!!!!!❤❤❤, Super zmiana, Ale ładnie, Rewelacyjnie. W nowej fryzurze jest jej do twarzy, a za metamorfozą stoi nowy projekt gwiazdy. Póki co nie zdradziła wiele: Przede mną nowe zawodowe wyzwanie. Więcej zdradzę dopiero w sierpniu... Ale już zaczynam przygotowania i odliczam czas do rozpoczęcia tej przygody!

Myślicie, że zobaczymy Kasię w nowej produkcji? My już czekamy z niecierpliwością na więcej szczegółów!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dąbrowska (@kasiadabrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dąbrowska (@kasiadabrowska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.