Oliwia Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
METAMORFOZY GWIAZD

Oliwia Bieniuk już tak nie wygląda! Teraz jest jasną blondynką!

Internauci są zachwyceni jej nową fryzurą

Marta Baran 26 czerwca 2019 12:30
Oliwia Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jedyna córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie od dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Na swoim Instagramie często dzieli się zdjęciami, informując o różnych wydarzeniach ze swojego życia. 17–letnia Oliwia ostatnio wrzuciła fotografię, na której widać, że ma nieco inny kolor włosów niż dotychczas!

Metamorfoza Oliwii Bieniuk - czy zmieniła kolor włosów?

Pod zdjęciem błyskawicznie pojawiła się fala komentarzy: Pięknieee😍, Jesteś piękna😍😍😍, u fryzjera byłaś 🤣, Śliczna 🌺❤️, Ej pofarbowałaś włosy?

Mogłoby się wydawać, że córka Anny Przybylskiej faktycznie zmieniła kolor włosów, ale w odpowiedzi na komentarz poinformowała swoich followersów, że „nowy kolor” jest od słońca i absolutnie ich nie malowała. Jednak musimy przyznać, że na zdjęciu wygląda rewelacyjnie, też tak uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez oliwka🎪 (@oliwia.bieniuk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez oliwka🎪 (@oliwia.bieniuk)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!