Oliwia Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
METAMORFOZY GWIAZD

Oliwia Bieniuk już tak nie wygląda! Teraz jest jasną blondynką!

Internauci są zachwyceni jej nową fryzurą

Marta Baran 26 czerwca 2019 12:30
Oliwia Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jedyna córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie od dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Na swoim Instagramie często dzieli się zdjęciami, informując o różnych wydarzeniach ze swojego życia. 17–letnia Oliwia ostatnio wrzuciła fotografię, na której widać, że ma nieco inny kolor włosów niż dotychczas!

Metamorfoza Oliwii Bieniuk - czy zmieniła kolor włosów?

Pod zdjęciem błyskawicznie pojawiła się fala komentarzy: Pięknieee😍, Jesteś piękna😍😍😍, u fryzjera byłaś 🤣, Śliczna 🌺❤️, Ej pofarbowałaś włosy?

Mogłoby się wydawać, że córka Anny Przybylskiej faktycznie zmieniła kolor włosów, ale w odpowiedzi na komentarz poinformowała swoich followersów, że „nowy kolor” jest od słońca i absolutnie ich nie malowała. Jednak musimy przyznać, że na zdjęciu wygląda rewelacyjnie, też tak uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez oliwka🎪 (@oliwia.bieniuk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez oliwka🎪 (@oliwia.bieniuk)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?