Joanna Moro
Fot. East News
METAMORFOZY GWIAZD

Joanna Moro zaskoczyła nową fryzurą. Teraz ma krótkie włosy!

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 26 lipca 2019 15:30
Joanna Moro
Fot. East News

Długie blond włosy to znak rozpoznawczy Joanny Moro, dlatego ostatnia metamorfoza gwiazdy jest ogromnym zaskoczeniem dla jej fanów. Jak teraz wygląda aktorka? Koniecznie zobaczcie zdjęcie!

Nowa fryzura Joanny Moro

Na swoim Instagramie gwiazda pokazała się po zmianie – w krótkich włosach! Pod zdjęciem umieściła opis: Idzie nowe !!! Czas zmian ;) Uwielbiam ;) Kobieta zmienna jest! Jak Wam się podoba nowa Joanna ??? Spektakularnej metamorfozy dokonała Pracownia Jagi Hupalo! Dziękuje ❤️❤️❤️. Obserwatorzy od razu podzielili się opinią na temat jej nowych włosów: Ale ładnie!, Fantastycznie wyglądasz ❤️, Pięknie, idealnie pasuje do pani❤️, Ciężko będzie się przyzwyczaić, ale fajnie ❤️. Zmiana jest dość spektakularna i faktycznie aktorka wygląda inaczej! Jak Wam podoba się ta zmiana?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ✂️Jaga Hupało✂️ (@jagahupalo)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.