Joanna Moro
Fot. East News
METAMORFOZY GWIAZD

Joanna Moro zaskoczyła nową fryzurą. Teraz ma krótkie włosy!

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 26 lipca 2019 15:30
Joanna Moro
Fot. East News

Długie blond włosy to znak rozpoznawczy Joanny Moro, dlatego ostatnia metamorfoza gwiazdy jest ogromnym zaskoczeniem dla jej fanów. Jak teraz wygląda aktorka? Koniecznie zobaczcie zdjęcie!

Nowa fryzura Joanny Moro

Na swoim Instagramie gwiazda pokazała się po zmianie – w krótkich włosach! Pod zdjęciem umieściła opis: Idzie nowe !!! Czas zmian ;) Uwielbiam ;) Kobieta zmienna jest! Jak Wam się podoba nowa Joanna ??? Spektakularnej metamorfozy dokonała Pracownia Jagi Hupalo! Dziękuje ❤️❤️❤️. Obserwatorzy od razu podzielili się opinią na temat jej nowych włosów: Ale ładnie!, Fantastycznie wyglądasz ❤️, Pięknie, idealnie pasuje do pani❤️, Ciężko będzie się przyzwyczaić, ale fajnie ❤️. Zmiana jest dość spektakularna i faktycznie aktorka wygląda inaczej! Jak Wam podoba się ta zmiana?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ✂️Jaga Hupało✂️ (@jagahupalo)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.