Joanna Moro
Fot. East News
METAMORFOZY GWIAZD

Joanna Moro zaskoczyła nową fryzurą. Teraz ma krótkie włosy!

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 26 lipca 2019 15:30
Joanna Moro
Fot. East News

Długie blond włosy to znak rozpoznawczy Joanny Moro, dlatego ostatnia metamorfoza gwiazdy jest ogromnym zaskoczeniem dla jej fanów. Jak teraz wygląda aktorka? Koniecznie zobaczcie zdjęcie!

Nowa fryzura Joanny Moro

Na swoim Instagramie gwiazda pokazała się po zmianie – w krótkich włosach! Pod zdjęciem umieściła opis: Idzie nowe !!! Czas zmian ;) Uwielbiam ;) Kobieta zmienna jest! Jak Wam się podoba nowa Joanna ??? Spektakularnej metamorfozy dokonała Pracownia Jagi Hupalo! Dziękuje ❤️❤️❤️. Obserwatorzy od razu podzielili się opinią na temat jej nowych włosów: Ale ładnie!, Fantastycznie wyglądasz ❤️, Pięknie, idealnie pasuje do pani❤️, Ciężko będzie się przyzwyczaić, ale fajnie ❤️. Zmiana jest dość spektakularna i faktycznie aktorka wygląda inaczej! Jak Wam podoba się ta zmiana?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ✂️Jaga Hupało✂️ (@jagahupalo)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.