Będziecie zaskoczeni...

Marta Baran 3 maja 2019 09:51

Na Instagramie każda gwiazda chce się pokazać z jak najlepszej strony i nic w tym dziwnego! W końcu obserwują ją tysiące, a czasem i miliony osób! Dlatego większość z nich jest na diecie, ćwiczy z trenerem osobistym i robi wszystko, by wyglądać jak najlepiej! I często dzielą się swoimi sukcesami, by innych zachęcić do działania. Podobnie wygląda to u polskich artystek. Ile waży Julia Wieniawa, Małgosia Rozenek oraz Anja Rubik? Niektórzy spekulują, że modelka ma problemy z niedowagą, jednak czy faktycznie tak jest? Koniecznie zobaczcie galerię! 

1/5
Ile waży Julia Wieniawa?
Copyright @
1/5

Julia Wieniawa

Polska piosenkarka ma świetną figurę, co widać na każdym jej zdjęciu! Ostatnio pojawiła się w w programie Dzień Dobry TVN i wyznała, że przy wzroście 161 cm waży 51 kg. Nic więc dziwnego, że tak chętnie pokazuje się w krótkich, odkrywających ciało kreacjach.!

2/5
obacz ile waży katarzyna Krupa. Anja Rubik, Małgorzata Rozenek!
Copyright @
2/5

Małgorzata Rozenek — Majdan

Po przejściu na dietę sylwetka Małgosi jest w wyraźnie lepszej formie. Cały sekret tkwi w odstawieniu kilku kluczowych produktów: mięsa, alkoholu i cukru. To wpłynęło również na jej wagę – przy 170 cm waży zaledwie 52 kg! Można pozazdrościć!

3/5
Zobacz ile waży katarzyna Krupa. Anja Rubik, Małgorzata Rozenek!
Copyright @
3/5

Karolina Szostak

Dziennikarka przeszła ogromną metamorfozę – dzięki postowi dr Dąbrowskiej schudła ponad 30 kg! Obecnie jej waga nie przekracza 60 kg przy wzroście 168 cm.

4/5
Ile waży Juanna Krupa?
Copyright @
4/5

Joanna Krupa

Modelka na Instagramie bardzo często publikuje zdjęcia na których widać, że jest aktywna fizycznie. W jej zawodzie to podstawa. Dzięki temu ma tak idealną figurę i nie tyje. Modelka zdradziła, że mając 170 cm wzrostu waży około 50 kg! 

5/5
obacz ile waży katarzyna Krupa. Anja Rubik, Małgorzata Rozenek!
Copyright @
5/5

Anja Rubik

Wielokrotnie fani modelki martwili się o nią twierdząc, że jest zdecydowanie za szczupła. Anja pracując jako modelka pilnuje, aby jej sylwetka była idealna. Efekt? Jedni podają, że waży 49 kg inni, że 52. Jednak według BMI przy wzroście 179 to odrobinę za mało... 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.