Jej nowa fryzura Was zaskoczy

Redakcja VIVA! 14 sierpnia 2019 11:15

Anita Lipnicka na swoim Instagramie umieściła relację ze swojego ostatniego występu na żywo w ramach tegorocznego festiwalu w Sopocie, który organizuje stacja TVN. Artystka miała zdecydowanie krótsze włosy typu pixie! Piosenkarka została zmuszona do tej spektakularnej metamorfozy, ponieważ fryzjerka spaliła jej włosy.

Anita Lipnicka metamorfoza: fryzjer spalił jej włosy

Podczas występu w Operze Leśnej Anita Lipnicka zaskoczyła swoich fanów i media. Wcześniej nie widzieliśmy bowiem artystki w takiej odsłonie. Przed koncertem, w ramach którego wykonała m.in. kultową Piosenkę księżycową (którą nagrała w latach 90. z formacją Varius Manx), nosiła czapkę, by nie ujawniać swojej nowej fryzury. 

Jak donosi serwis Jastrząbpost, spektakularna metamorfoza to niestety efekt błędu fryzjerki. Według jego informatora, wokalistka chciała jedynie nieznacznie odświeżyć swój wygląd, jednak wskutek spalenia włosów, musiała zdecydować się ostre cięcie.

Anita Lipnicka - nowa krótka fryzura

Mimo tych dramatycznych okoliczności musimy przyznać, że Anicie Lipnickiej jest do twarzy w nowym cięciu i w znaczącym stopniu odświeżyło ono wizerunek artystki. Wokalistka zazwyczaj stawiała na włosy średniej długości, jednak tym razem była zmuszona do diametralnej zmiany wizerunku. Ostatni raz tak krótkie włosy miała w latach 90. Koniecznie zobacz w naszej galerii, jak Anita Lipnicka zmieniała się z biegiem lat!  

1/9
Jka wygląda piosenkarka
Copyright @EAST NEWS
1/9

Anita Lipnicka, czerwiec 2019 rok

2/9
Jka wygląda piosenkarka
Copyright @EAST NEWS
2/9

Anita Lipnicka, listopad 2018 rok

3/9
Jka wygląda piosenkarka
Copyright @EAST NEWS
3/9

Anita Lipnicka, lipiec 2018 rok

4/9
Jka wygląda piosenkarka
Copyright @EAST NEWS
4/9

Anita Lipnicka styczeń 2012 rok

5/9
Jka wygląda piosenkarka
Copyright @EAST NEWS
5/9

Anita Lipnicka, luty 2011 rok

6/9
22.01.2004, Warszawa Klub „Tango”. Bal Radia Kolor”: Anita Lipnicka i Jonh Porter
Copyright @Krzysztof Wojda/REPORTER
6/9

Anita Lipnicka i John Porter 22 stycznia 2004 roku w Warszawie w Klubie „Tango”. Bal Radia Kolor.

7/9
16.09.2000, Warszawa. Muzeum Narodowe, Anita Lipnicka
Copyright @Artur Pawłowski/Reporter
7/9

Anita Lipnicka 16 września 2000 roku w Warszawie w Muzeum Narodowym.

8/9
Justyna Steczkowska, Anita Lipnicka, 1998, Warszawa. Uroczystość wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyki 1997
Copyright @Mieczysław Włodarski/REPORTER
8/9

Anita Lipnicka i Justyna Steczkowska w 1998 roku w Warszawie. Uroczystość wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyki 1997.

9/9
Anita Lipnicka, 1996, Warszawa, koncert zespołu Varius Manx
Copyright @Mieczysław Włodarski/REPORTER
9/9

Anita Lipnicka w 1996 roku w Warszawie, koncert zespołu Varius Manx.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.