Doda piękna figura
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA URODY

Doda zdecydowała się na aparat ortodontyczny. Jak wygląda?

Piosenkarka pokazała się na Instagramie

Redakcja VIVA! 25 września 2019 19:15
Doda piękna figura
Fot. materiały prasowe

Artystka na scenie muzycznej jest już ponad 15 lat, a jej kariera niewątpliwie była burzliwa. Doda dawniej lubiła intrygować, jednak z biegiem czasu zrezygnowała z szalonych fryzur oraz kontrowersyjnych stylizacji. W ostatnim czasie o piosenkarce zrobiło się nieco głośno. Wiele osób zarzucało jej, że zdecydowała się na licówki, jednak Doda postanowiła powstrzymać krążące plotki na swoim Instagramie. Poznajcie szczegóły!

Doda ma aparat ortodontyczny na zębach

Na swoim Instastories gwiazda podzieliła się jej sposobem na tak proste zęby: ,,Kochani chciałam Wam coś bardzo ważnego powiedzieć. Mianowicie musicie się pogodzić z faktem, że wszyscy, którzy pie***yli głupoty, że mam zrobione licówki, mogą pocałować mnie w du*ę. Właśnie założyłam aparat. Uczę się dopiero mówić, ale jestem szczęśliwa”. Musimy przyznać, że Dodzie jest do twarzy w takiej odsłonie, wygląda bardzo młodo! Koniecznie zobaczcie, jak piosenkarka prezentuje z aparatem na zębach? Zobaczcie zdjęcie!  

Jak wygląda piosenkarka?
Fot. INSTAGRAM @dodaqueen

Dorota Rabczewska
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.