Doda piękna figura
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA URODY

Doda zdecydowała się na aparat ortodontyczny. Jak wygląda?

Piosenkarka pokazała się na Instagramie

Redakcja VIVA! 25 września 2019 19:15
Doda piękna figura
Fot. materiały prasowe

Artystka na scenie muzycznej jest już ponad 15 lat, a jej kariera niewątpliwie była burzliwa. Doda dawniej lubiła intrygować, jednak z biegiem czasu zrezygnowała z szalonych fryzur oraz kontrowersyjnych stylizacji. W ostatnim czasie o piosenkarce zrobiło się nieco głośno. Wiele osób zarzucało jej, że zdecydowała się na licówki, jednak Doda postanowiła powstrzymać krążące plotki na swoim Instagramie. Poznajcie szczegóły!

Doda ma aparat ortodontyczny na zębach

Na swoim Instastories gwiazda podzieliła się jej sposobem na tak proste zęby: ,,Kochani chciałam Wam coś bardzo ważnego powiedzieć. Mianowicie musicie się pogodzić z faktem, że wszyscy, którzy pie***yli głupoty, że mam zrobione licówki, mogą pocałować mnie w du*ę. Właśnie założyłam aparat. Uczę się dopiero mówić, ale jestem szczęśliwa”. Musimy przyznać, że Dodzie jest do twarzy w takiej odsłonie, wygląda bardzo młodo! Koniecznie zobaczcie, jak piosenkarka prezentuje z aparatem na zębach? Zobaczcie zdjęcie!  

Jak wygląda piosenkarka?
Fot. INSTAGRAM @dodaqueen

Dorota Rabczewska
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?