Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
ZE ŚWIATA URODY

Doda pokazała zdjęcie z grzywką i została porównana do Ani Przybylskiej!

Zobaczcie, jak wygląda

Redakcja VIVA! 18 lipca 2019 14:30
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda na swoim Instagramie zdecydowała się przypomnieć zdjęcie sprzed kilku lat, kiedy to miała nieco inną fryzurę. Pokazała fotografię, na której ma grzywkę. Jak zareagowali na to jej obserwatorzy?

Doda zdecydowała się na zmianę fryzury

Piosenkarka nie boi się eksperymentować z nowymi fryzurami, kilka tygodni temu zdecydowała się nawet na różowy kolor. Teraz na Instagramie zrobiła małe przypomnienie jak kiedyś wyglądała z grzywką. Czyżby szykowała się kolejna metamorfoza? Nie ulega wątpliwości, że artystka wygląda w takiej odsłonie świetnie. Jak zareagowali na fotografię jej obserwatorzy? Piękna w każdej odsłonie, Bardzo pięknie w tej fryzurze i kolorze włosów, Podobna do Ani Przybylskiej! Waszym zdaniem piosenkarka przypomina nieżyjącą już aktorkę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.