Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
ZE ŚWIATA URODY

Doda pokazała zdjęcie z grzywką i została porównana do Ani Przybylskiej!

Zobaczcie, jak wygląda

Redakcja VIVA! 18 lipca 2019 14:30
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda na swoim Instagramie zdecydowała się przypomnieć zdjęcie sprzed kilku lat, kiedy to miała nieco inną fryzurę. Pokazała fotografię, na której ma grzywkę. Jak zareagowali na to jej obserwatorzy?

Doda zdecydowała się na zmianę fryzury

Piosenkarka nie boi się eksperymentować z nowymi fryzurami, kilka tygodni temu zdecydowała się nawet na różowy kolor. Teraz na Instagramie zrobiła małe przypomnienie jak kiedyś wyglądała z grzywką. Czyżby szykowała się kolejna metamorfoza? Nie ulega wątpliwości, że artystka wygląda w takiej odsłonie świetnie. Jak zareagowali na fotografię jej obserwatorzy? Piękna w każdej odsłonie, Bardzo pięknie w tej fryzurze i kolorze włosów, Podobna do Ani Przybylskiej! Waszym zdaniem piosenkarka przypomina nieżyjącą już aktorkę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.