Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
ZE ŚWIATA URODY

Doda pokazała zdjęcie z grzywką i została porównana do Ani Przybylskiej!

Zobaczcie, jak wygląda

Redakcja VIVA! 18 lipca 2019 14:30
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda na swoim Instagramie zdecydowała się przypomnieć zdjęcie sprzed kilku lat, kiedy to miała nieco inną fryzurę. Pokazała fotografię, na której ma grzywkę. Jak zareagowali na to jej obserwatorzy?

Doda zdecydowała się na zmianę fryzury

Piosenkarka nie boi się eksperymentować z nowymi fryzurami, kilka tygodni temu zdecydowała się nawet na różowy kolor. Teraz na Instagramie zrobiła małe przypomnienie jak kiedyś wyglądała z grzywką. Czyżby szykowała się kolejna metamorfoza? Nie ulega wątpliwości, że artystka wygląda w takiej odsłonie świetnie. Jak zareagowali na fotografię jej obserwatorzy? Piękna w każdej odsłonie, Bardzo pięknie w tej fryzurze i kolorze włosów, Podobna do Ani Przybylskiej! Waszym zdaniem piosenkarka przypomina nieżyjącą już aktorkę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…