Dakota Johnson
Fot. gettyimages
METAMORFOZY GWIAZD

Dakota Johnson zdecydowała się na zmianę w swoim wyglądzie!

Zobacz, czym zaskoczyła na premierze filmu The Peanut Butter Falcon

Redakcja VIVA! 5 sierpnia 2019 16:00
Dakota Johnson
Fot. gettyimages

Dakota Johnson pokazała się na premierze filmu The Peanut Butter Falcon, na której nie mogła się opędzić od fotografów. Jednak nic w tym dziwnego, aktorka zdecydowała się na małą zmianę w swoim wyglądzie. Jak teraz wygląda?

Dakota Johnson – metamorfoza

Dakota miała nie do końca równe zęby i miała delikatną diastemę, mimo to jest uważana za jedną z ładniejszych kobiet w show biznesie. Jak się okazało artystka postanowiła nieco poprawić swój uśmiech i zdecydowała się na zmianę. Mimo, że Johnson niejednokrotnie pokazała, że ma do tego dystans, zdecydowała się na zabieg zamykania diastemy – prawdopodobnie było to założenie licówek. Podczas premiery filmu The Peanut Butter Falcon wyglądała ona jak zwykle pięknie i widać, że teraz zdecydowanie lepiej się czuje. Na jej twarzy nie brakowało uśmiechu. Jednak brakuje nam jej przerwy między zębami, która jej bardzo pasowała!  

Zonacz jak teraz wygląda
Fot. EAST NEWS

Zonacz jak teraz wygląda
Fot. EAST NEWS Elisabeth Goodenought/Everett Collection

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.