Dakota Johnson
Fot. gettyimages
METAMORFOZY GWIAZD

Dakota Johnson zdecydowała się na zmianę w swoim wyglądzie!

Zobacz, czym zaskoczyła na premierze filmu The Peanut Butter Falcon

Redakcja VIVA! 5 sierpnia 2019 16:00
Dakota Johnson
Fot. gettyimages

Dakota Johnson pokazała się na premierze filmu The Peanut Butter Falcon, na której nie mogła się opędzić od fotografów. Jednak nic w tym dziwnego, aktorka zdecydowała się na małą zmianę w swoim wyglądzie. Jak teraz wygląda?

Dakota Johnson – metamorfoza

Dakota miała nie do końca równe zęby i miała delikatną diastemę, mimo to jest uważana za jedną z ładniejszych kobiet w show biznesie. Jak się okazało artystka postanowiła nieco poprawić swój uśmiech i zdecydowała się na zmianę. Mimo, że Johnson niejednokrotnie pokazała, że ma do tego dystans, zdecydowała się na zabieg zamykania diastemy – prawdopodobnie było to założenie licówek. Podczas premiery filmu The Peanut Butter Falcon wyglądała ona jak zwykle pięknie i widać, że teraz zdecydowanie lepiej się czuje. Na jej twarzy nie brakowało uśmiechu. Jednak brakuje nam jej przerwy między zębami, która jej bardzo pasowała!  

Zonacz jak teraz wygląda
Fot. EAST NEWS

Zonacz jak teraz wygląda
Fot. EAST NEWS Elisabeth Goodenought/Everett Collection

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.