Dakota Johnson
Fot. gettyimages
METAMORFOZY GWIAZD

Dakota Johnson zdecydowała się na zmianę w swoim wyglądzie!

Zobacz, czym zaskoczyła na premierze filmu The Peanut Butter Falcon

Redakcja VIVA! 5 sierpnia 2019 16:00
Dakota Johnson
Fot. gettyimages

Dakota Johnson pokazała się na premierze filmu The Peanut Butter Falcon, na której nie mogła się opędzić od fotografów. Jednak nic w tym dziwnego, aktorka zdecydowała się na małą zmianę w swoim wyglądzie. Jak teraz wygląda?

Dakota Johnson – metamorfoza

Dakota miała nie do końca równe zęby i miała delikatną diastemę, mimo to jest uważana za jedną z ładniejszych kobiet w show biznesie. Jak się okazało artystka postanowiła nieco poprawić swój uśmiech i zdecydowała się na zmianę. Mimo, że Johnson niejednokrotnie pokazała, że ma do tego dystans, zdecydowała się na zabieg zamykania diastemy – prawdopodobnie było to założenie licówek. Podczas premiery filmu The Peanut Butter Falcon wyglądała ona jak zwykle pięknie i widać, że teraz zdecydowanie lepiej się czuje. Na jej twarzy nie brakowało uśmiechu. Jednak brakuje nam jej przerwy między zębami, która jej bardzo pasowała!  

Zonacz jak teraz wygląda
Fot. EAST NEWS

Zonacz jak teraz wygląda
Fot. EAST NEWS Elisabeth Goodenought/Everett Collection

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?