Błysk, kwiaty oraz warkocze to nie wszystko

Marta Baran 6 kwietnia 2019 12:30

Zbliża się okres festiwalowy, a z nim legendarna już  Coachella! To największe święto muzyczne organizowane w Los Angeles, na którym pojawiają się gwiazdy z całego świata, również z Polski. Co roku możemy podziwiać ich niesamowite stylizację oraz fryzury. Tam moda rządzi się swoimi prawami.

Inspiracje festiwalowych fryzur

Warkocze, loki w stylu boho oraz kwiaty to warunek konieczny. Przygotowaliśmy dla Was galerię najpiękniejszych fryzur, którymi warto się zainspirować. W zestawieniu nie brakuje Kendall Jenner, Chiary Ferragni oraz aktorki, która co roku wyznacza festiwalowe trendy - Vanessy Hudgens.  

1/7
Copyright @EAST NEWS
1/7

Nieskomplikowany, ale efektowny! Wysoki, niedbały kucyk to strzał w dziesiątkę, jeśli decydujesz się założyć dużo biżuterii.

2/7
Copyright @EAST NEWS
2/7

Prosty koczek w stylu Chiary Ferragni doskonale uzupełni stylizację boho!

3/7
Copyright @INSTAGRAM @hellomolly
3/7

Różowe włosy co roku robią ogromną furorę podczas festiwalu. Taki efekt możesz uzyskać dzięki zmywalnym farbom do włosów lub peruce!

4/7
Kylie Jenner w tęczowych warkoczach
Copyright @Instagram
4/7

Kolorowe włosy w wersji dla odważnych? Kylie Jenner wie jak to zrobić!

5/7
Copyright @EAST NEWS
5/7

Podczas zeszłoroczne Coachelli Alessandra Ambrosio pojawiła się w prostym, ale efektownym warkoczu na bok.

6/7
Jessica Mercedes w białej bluzce, koku, i z ciemnymi ustami
Copyright @Instagram
6/7

Jessica Mercedes zdecydowała się na dziewczęce upięcie.

7/7
Vanessa Hudgens w białej bluzce z dekoltem i spiętych włosach
Copyright @Instagram
7/7

Królowa Coachelli, Vanessa Hudgens co roku wyznacza trendy. Ciekawe na jaką fryzurę zdecyduje się podczas tegorocznego festiwalu?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.