Kylie Jenner i Gigi Hadid
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Co łączy Kylie Jenner i Gigi Hadid? Sprawdź!

Gdyby nie te ich piękne, niewiarygodnie zmysłowe usta, każda z nich mogłaby być uznana po prostu za zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa – ale właśnie ten jeden szczegół sprawia, że zawsze wyglądają jak gwiazdy czerwonego dywanu!

Artykuł sponsorowany 1 grudnia 2017 12:59
Kylie Jenner i Gigi Hadid
Fot. East News

Gdyby nie te ich piękne, niewiarygodnie zmysłowe usta, każda z nich mogłaby być uznana po prostu za zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa – ale właśnie ten jeden szczegół sprawia, że zawsze wyglądają jak gwiazdy czerwonego dywanu! Nie muszą nawet jakoś specjalnie ich podkreślać, bo nawet w wersji nude wyglądają mega seksownie.

 

Współczesne gwiazdy nie boją się głośno mówić o tym, że ich wygląd to tylko po części życzliwość matki natury – reszta to już zasługa współczesnej medycyny i kosmetologii. 

 

Kylie Jenner już dwa lata temu opowiedziała w jednym z odcinków show „Z kamerą u Kardashianów”:

„Zawsze miałam wąskie wargi i to sprawiało, że czułam się niepewnie. (...) Zaczęłam więc obrysowywać wargi konturówką tak, by wyglądały na większe. Po pewnym czasie stwierdziłam, że nie ma takiego efektu, na jakim mi zależało i zdecydowałam się na zrobienie ust”.

Fot. East News

Jej wyznanie miało niespodziewany skutek: gabinety medycyny przeżyły szturm kobiet, które prosiły o zabieg na usta – specjaliści nazwali to zjawisko „efektem Kylie”! 

 

Z kolei ze względu na swoje usta, Gigi Hadid jest nazywana wymarzoną modelką kosmetyczną – jej znakiem rozpoznawczym są jasne pomadki, zwykle matowe. Jedynie na wielkie okazje modelka pozwala sobie na odrobinę błysku na ustach. 

GIgi Hadid
Fot. East News

 

Nieraz też modelki przyznają, że – choć aż trudno w to uwierzyć – i one mają problemy ze spierzchniętymi wargami i tak jak każda z nas potrzebują regularnego nawilżania. Jordann Dunn w jednym z wywiadów przyznała, że brak ulubionego balsamu do ust to jedna z najgorszych rzeczy, jaka może ją spotkać w pracy modelki. 

Fot. East News

 

Modelki jednak doskonale wiedzą, że nic nie jest im dane raz na zawsze – dlatego tak ważne jest codzienne dbanie o usta i zapobieganie ich starzeniu się. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego w skórze i usta, nawet te najpiękniejsze, stają się coraz bardziej podatne na wysuszenie. W efekcie zmienia się ich kolor, kontur staje się  mniej wyraźny i opadają kąciki, nadając twarzy smutny i zmęczony wygląd. 

 

Jednym z najbezpieczniejszych sposobów korekty ust są zabiegi na bazie kwasu hialuronowego np. najnowszy zabieg modelowania i powiększania ust francuskim kwasem hialuronowym: StylAge Special Lips.

 

Dzięki prostemu zabiegowi możesz wyrównać asymetrię ust, podkreślić łuk kupidyna, podnieść opadające kąciki, odbudować czerwień albo wzmocnić kontur, zachowując przy tym piękny i naturalny kształt. 

 

Warto pomyśleć o nim właśnie teraz na przełomie jesieni i zimy, kiedy nasze usta są narażone również na działanie wiatru, zimna i suchego powietrza. Dzięki właściwościom silnie nawilżającym zabiegu StylAge Special Lips, usta staną się naturalnie nawilżone, a przez to pełniejsze i bardziej zmysłowe. 

 

Co warto wiedzieć o zabiegu StylAge Special Lips:

 

  • Ile trwa i jak wygląda? 

Zabieg trwa około 45 minut, z czego pierwsze pół godziny to oczekiwanie na działanie miejscowego środka znieczulającego. Samo modelowanie ust trwa ok 10-15 minut. 

 

  • Jak długo można cieszyć się z jego efektów? 

Dzięki składnikom o najwyższej jakości, efektami można się cieszyć nawet przez pełne 12 miesięcy. Ale uwaga, tutaj dużo zależy od naszego trybu życia. Palenie papierosów, brak snu i zła dieta wpływają na szybsze wchłanianie się kwasu hialuronowego.

 

  • Gdzie go można wykonać ? 

Żeby mieć pewność, że wszystko pójdzie dobrze, korzystaj wyłącznie z usług doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Zanim zdecydujesz się na zabieg, zapytaj o ukończone kursy, szkolenia oraz przynależność do stowarzyszeń lekarskich. 

 

  • Jak się przygotować? 

Ważne, żeby na dwa dni przed zabiegiem nie brać aspiryny ani nie pić też alkoholu. 

 

  • Czy trzeba go powtarzać? 

Obiegowe opinie głoszą, że skóra po podaniu kwasu hialuronowego się rozciąga, ale nic bardziej błędnego! Średnia ilość produktu podanego podczas zabiegu to 1 ml – taka objętość z pewnością nie powoduje rozciągania się skóry. Jeśli pacjentka po upływie roku zdecyduje się na kolejny zabieg, to tylko dlatego, że będzie chciała, aby jej usta znów były tak pełne i nawilżone, jak wcześniej. 

Partnerem publikacji jest klinika Skin Clinic

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.