Kylie Jenner i Gigi Hadid
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Co łączy Kylie Jenner i Gigi Hadid? Sprawdź!

Gdyby nie te ich piękne, niewiarygodnie zmysłowe usta, każda z nich mogłaby być uznana po prostu za zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa – ale właśnie ten jeden szczegół sprawia, że zawsze wyglądają jak gwiazdy czerwonego dywanu!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 1 grudnia 2017 12:59
Kylie Jenner i Gigi Hadid
Fot. East News

Gdyby nie te ich piękne, niewiarygodnie zmysłowe usta, każda z nich mogłaby być uznana po prostu za zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa – ale właśnie ten jeden szczegół sprawia, że zawsze wyglądają jak gwiazdy czerwonego dywanu! Nie muszą nawet jakoś specjalnie ich podkreślać, bo nawet w wersji nude wyglądają mega seksownie.

 

Współczesne gwiazdy nie boją się głośno mówić o tym, że ich wygląd to tylko po części życzliwość matki natury – reszta to już zasługa współczesnej medycyny i kosmetologii. 

 

Kylie Jenner już dwa lata temu opowiedziała w jednym z odcinków show „Z kamerą u Kardashianów”:

„Zawsze miałam wąskie wargi i to sprawiało, że czułam się niepewnie. (...) Zaczęłam więc obrysowywać wargi konturówką tak, by wyglądały na większe. Po pewnym czasie stwierdziłam, że nie ma takiego efektu, na jakim mi zależało i zdecydowałam się na zrobienie ust”.

Fot. East News

Jej wyznanie miało niespodziewany skutek: gabinety medycyny przeżyły szturm kobiet, które prosiły o zabieg na usta – specjaliści nazwali to zjawisko „efektem Kylie”! 

 

Z kolei ze względu na swoje usta, Gigi Hadid jest nazywana wymarzoną modelką kosmetyczną – jej znakiem rozpoznawczym są jasne pomadki, zwykle matowe. Jedynie na wielkie okazje modelka pozwala sobie na odrobinę błysku na ustach. 

GIgi Hadid
Fot. East News

 

Nieraz też modelki przyznają, że – choć aż trudno w to uwierzyć – i one mają problemy ze spierzchniętymi wargami i tak jak każda z nas potrzebują regularnego nawilżania. Jordann Dunn w jednym z wywiadów przyznała, że brak ulubionego balsamu do ust to jedna z najgorszych rzeczy, jaka może ją spotkać w pracy modelki. 

Fot. East News

 

Modelki jednak doskonale wiedzą, że nic nie jest im dane raz na zawsze – dlatego tak ważne jest codzienne dbanie o usta i zapobieganie ich starzeniu się. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego w skórze i usta, nawet te najpiękniejsze, stają się coraz bardziej podatne na wysuszenie. W efekcie zmienia się ich kolor, kontur staje się  mniej wyraźny i opadają kąciki, nadając twarzy smutny i zmęczony wygląd. 

 

Jednym z najbezpieczniejszych sposobów korekty ust są zabiegi na bazie kwasu hialuronowego np. najnowszy zabieg modelowania i powiększania ust francuskim kwasem hialuronowym: StylAge Special Lips.

 

Dzięki prostemu zabiegowi możesz wyrównać asymetrię ust, podkreślić łuk kupidyna, podnieść opadające kąciki, odbudować czerwień albo wzmocnić kontur, zachowując przy tym piękny i naturalny kształt. 

 

Warto pomyśleć o nim właśnie teraz na przełomie jesieni i zimy, kiedy nasze usta są narażone również na działanie wiatru, zimna i suchego powietrza. Dzięki właściwościom silnie nawilżającym zabiegu StylAge Special Lips, usta staną się naturalnie nawilżone, a przez to pełniejsze i bardziej zmysłowe. 

 

Co warto wiedzieć o zabiegu StylAge Special Lips:

 

  • Ile trwa i jak wygląda? 

Zabieg trwa około 45 minut, z czego pierwsze pół godziny to oczekiwanie na działanie miejscowego środka znieczulającego. Samo modelowanie ust trwa ok 10-15 minut. 

 

  • Jak długo można cieszyć się z jego efektów? 

Dzięki składnikom o najwyższej jakości, efektami można się cieszyć nawet przez pełne 12 miesięcy. Ale uwaga, tutaj dużo zależy od naszego trybu życia. Palenie papierosów, brak snu i zła dieta wpływają na szybsze wchłanianie się kwasu hialuronowego.

 

  • Gdzie go można wykonać ? 

Żeby mieć pewność, że wszystko pójdzie dobrze, korzystaj wyłącznie z usług doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Zanim zdecydujesz się na zabieg, zapytaj o ukończone kursy, szkolenia oraz przynależność do stowarzyszeń lekarskich. 

 

  • Jak się przygotować? 

Ważne, żeby na dwa dni przed zabiegiem nie brać aspiryny ani nie pić też alkoholu. 

 

  • Czy trzeba go powtarzać? 

Obiegowe opinie głoszą, że skóra po podaniu kwasu hialuronowego się rozciąga, ale nic bardziej błędnego! Średnia ilość produktu podanego podczas zabiegu to 1 ml – taka objętość z pewnością nie powoduje rozciągania się skóry. Jeśli pacjentka po upływie roku zdecyduje się na kolejny zabieg, to tylko dlatego, że będzie chciała, aby jej usta znów były tak pełne i nawilżone, jak wcześniej. 

Partnerem publikacji jest klinika Skin Clinic

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.