Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa
METAMORFOZY GWIAZD

Mikołaj Krawczyk przeszedł ogromną metamorfozę!

Były mąż Anety Zając jest nie do poznania

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2020 17:55
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa

Wiele osób decyuje się na zmiany w nowym rok - pod tym mogą się również podpisać gwiazdy. Były mąż Anety Zając - Mikołaj Krawczyk już w pierwszych dniach stycznia  zaskoczył swoich obserwatorów na Instagramie. Aktor do tej pory miał czarne, nieco dłuże włosy i postanowił to zmienić jedną wizytą u fryzjera. Artysta ściąć włosy na zero, jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

Mikołaj Krawczyk jest łysy

Mikołaj Krawczyk umieścił w swoich social mediach dwie fotografie z siłowni, na którym jest nie do poznania. Artysta absolutnie nie przypomina siebie. Jednak jego obserwatorzy są zachywceni ta metamorfozą: ,,Wow. Fajnie", ,,Elegancko :)", ,,Teraz to wyglądasz jak prawdziwa Gwiazda Rocka". Wiele osób sądzi, że gwiazda chciała upodobnić się do reżysera Patryka Vegi. Koniecznie zobaczcie zdjęcie i sami oceńcie, jak teraz wygląda Mikołaj Krawczyk. Myślicie, że aktor szykuje się do jakiejś nowej roli i stąd te zmiany?

Kim jest Mikołaj Krawczyk?

Polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Popularnośc zapewniła mu przede wszystkim rola Pawła w serialu Pierwsza Miłość. Obecnie aktor jest w związku małżeńskim z aktorką Sylwią Juszczak-Krawczyk, jednak kiedyś był związany z Anetą Zając.  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.