Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa
METAMORFOZY GWIAZD

Mikołaj Krawczyk przeszedł ogromną metamorfozę!

Były mąż Anety Zając jest nie do poznania

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2020 17:55
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa

Wiele osób decyuje się na zmiany w nowym rok - pod tym mogą się również podpisać gwiazdy. Były mąż Anety Zając - Mikołaj Krawczyk już w pierwszych dniach stycznia  zaskoczył swoich obserwatorów na Instagramie. Aktor do tej pory miał czarne, nieco dłuże włosy i postanowił to zmienić jedną wizytą u fryzjera. Artysta ściąć włosy na zero, jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

Mikołaj Krawczyk jest łysy

Mikołaj Krawczyk umieścił w swoich social mediach dwie fotografie z siłowni, na którym jest nie do poznania. Artysta absolutnie nie przypomina siebie. Jednak jego obserwatorzy są zachywceni ta metamorfozą: ,,Wow. Fajnie", ,,Elegancko :)", ,,Teraz to wyglądasz jak prawdziwa Gwiazda Rocka". Wiele osób sądzi, że gwiazda chciała upodobnić się do reżysera Patryka Vegi. Koniecznie zobaczcie zdjęcie i sami oceńcie, jak teraz wygląda Mikołaj Krawczyk. Myślicie, że aktor szykuje się do jakiejś nowej roli i stąd te zmiany?

Kim jest Mikołaj Krawczyk?

Polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Popularnośc zapewniła mu przede wszystkim rola Pawła w serialu Pierwsza Miłość. Obecnie aktor jest w związku małżeńskim z aktorką Sylwią Juszczak-Krawczyk, jednak kiedyś był związany z Anetą Zając.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.