Zobacz hity z wiosennej kolekcji!

Marta Cieplak 15 kwietnia 2017 14:00

Bershka poszła w ślady innych odzieżowych gigantów takich jak H&M i właśnie wprowadziła do swoich sklepów kosmetyki kolorowe Bershka Beauty. W kolekcji znalazło się wszystko, co konieczne do wykonania modnego looku – od pokładu i pudru, przez szminki, cienie, róże i lakiery do paznokci. Naszym zdaniem obowiązkowo trzeba zaopatrzyć się też w kryształki do przyklejania na przykład nad brwiami. W sezonie muzycznych festiwali taki gadżet to prawdziwy must-have!

Z przymrużeniem oka

To, co wyróżnia produkty Bershka to beztroskie opakowania opatrzone zabawnymi hashtagami, np. #Backtonormal na buteleczce z płynem do demakijażu czy #nosunbuttanned na bronzerze do twarzy. Oraz fakt, że są wolne od parabenów i nie są testowane na zwierzętach.

Bershka postanowiła promować swoją linię niestandardowo. Zamiast znanych modelek zatrudniła w roli ambasadorek trzy artystki związane ze sceną muzyczną: pochodzącą z Kostaryki Mercedes Oller, gwiazdę rapu Princess Nokia i mieszkającą w Londynie Laurel, która po sukcesie piosenki opublikowanej na Soundcloud, właśnie wydaje swój debiutancki album.  

1/8
Bershka Beauty
Copyright @Materiały prasowe
1/8

Bershka poszła w ślady innych odzieżowych gigantów takich jak H&M i właśnie wprowadziła do swoich sklepów kosmetyki kolorowe Bershka Beauty.

2/8
Mercedes Oller
Copyright @Materiały prasowe
2/8

Za każdym razem gdy gram, uwielbiam nosić inny rodzaj makijażu. Oczywiście bardziej ekstremalny. Kocham brokat na powiekach, a pod oczami przyklejam gwiazdki. To przenosi mnie w czasie do lat 60-tych. Sprawia, że czuję się wyjątkowo.
Mercedes Oller

3/8
Laurel
Copyright @Materiały prasowe
3/8

Zawsze staram się utrzymać mój makijaż w naturalnym stylu. Chce jedynie uwydatnić to, co już tam jest. Lubię używać bronzera, na scenie wyglądam wtedy jak muśnięta słońcem.
Laurel

4/8
Princess Nokia
Copyright @Materiały prasowe
4/8

Mój makijaż wyraża to, kim jestem, jaka jestem kobietą. Make-up na wyjścia to mocno zaznaczone usta, ale jasne oczy. Uwielbiam brązy i beże. Najlepsza makijażowa wskazówka? Naucz się podkreślać brwi – to odmieni twoje życie.
Princess Nokia

5/8
kryształki przyklejane
Copyright @Materiały prasowe
5/8

Kryształki do twarzy, Bershka Beauty, 19,90 zł

6/8
lakier do panzokci
Copyright @Materiały prasowe
6/8

Lakier do paznokci, Bershka Beauty, 19,90 zł

7/8
szminka
Copyright @Materiały prasowe
7/8

 Szminka, Bershka Beauty, 34,90 zł

8/8
płyn do demakijażu
Copyright @Materiały prasowe
8/8

 Płyn do demakijażu oczu, 19,90 zł

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.