Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
ZE ŚWIATA URODY

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na krótkie cięcie!

Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Baran 30 maja 2019 11:00
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Znakiem rozpoznawczym artystki stały się jej długie, blond włosy. Jednak wczoraj Basia postanowiła zaskoczyć małą zmianą w swoim wizerunki i mocno je ścięła! Musimy przyznać, że w nowej fryzurze wygląda fantastycznie.

Nowa fryzura Barbary Kurdej–Szatan

Gwiazda metamorfozą postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie. Od razu posypały się komentarze pod zdjęciem, z których wynika, że fani są zachwyceni: "Ekstra! Świeżo i dziewczęco", "Rewelacja!" Swoją opinię wystawiły również gwiazdy – Sonia Bohosiewicz, Paulina Krupińska, a także artystki z zespołu Tulia jednogłośnie twierdząc, że Basi w nowej fryzurze jest do twarzy i w każdej długości wygląda świetnie.

Bob to hit wśród gwiazd

Polskie celebrytki w ostatnim czasie stawiają na krótkie cięcia, nic wiec w tym dziwnego, że Barbara Kurdej–Szatan również zdecydowała się na właśnie taką fryzurę. Według nas ta zmiana bardzo jej pasuje. A Wam podoba się aktorka w nowej odsłonie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?