Jak zmieniała się artystka?
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Anna Samusionek pokazała się po ogromnej metamorfozie!

Gwiazda postawiła na modną w tym sezonie fryzurę

Redakcja VIVA! 18 października 2019 13:15
Jak zmieniała się artystka?
Fot. Getty Images

Znakiem rozpoznawczym Anny Samusionek, gwiazdy serialu Na Wspólnej, jest charakterystyczne , krótkie cięcie typu pixie. Jednak od jakiegoś czasu aktorka nieco eksperymentuje ze swoim wyglądem. Okazuje się, że nowa odsłona artystki zdecydowanie przypadła do gustu jej fanom. Koniecznie zobaczcie, jak teraz wygląda Ania, jest nie do poznania!

Modne cięcie – inspiracje od gwiazd

Nowa fryzura aktorki to zdecydowanie hit tego sezonu – dłuższy bob z grzywką. Fryzura świetnie się prezentuje na blond włosach aktorki. Na swoim Instagramie Samusionek pochwaliła się metamorfozą, a jej obserwatorzy od razu zauważyli tą zmianę – ..Pięknie Aniu 🤩💖 wyglądasz jak nastolatka 😘 bardzo...wiosennie 😍”, ,,Śliczna 😍”, ,,Super metamorfoza!”. W długich włosach faktycznie gwiazda wygląda dużo młodziej, według Was w długich włosach jest jej lepiej?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…