Jak zmieniała się artystka?
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Anna Samusionek pokazała się po ogromnej metamorfozie!

Gwiazda postawiła na modną w tym sezonie fryzurę

Redakcja VIVA! 18 października 2019 13:15
Jak zmieniała się artystka?
Fot. Getty Images

Znakiem rozpoznawczym Anny Samusionek, gwiazdy serialu Na Wspólnej, jest charakterystyczne , krótkie cięcie typu pixie. Jednak od jakiegoś czasu aktorka nieco eksperymentuje ze swoim wyglądem. Okazuje się, że nowa odsłona artystki zdecydowanie przypadła do gustu jej fanom. Koniecznie zobaczcie, jak teraz wygląda Ania, jest nie do poznania!

Modne cięcie – inspiracje od gwiazd

Nowa fryzura aktorki to zdecydowanie hit tego sezonu – dłuższy bob z grzywką. Fryzura świetnie się prezentuje na blond włosach aktorki. Na swoim Instagramie Samusionek pochwaliła się metamorfozą, a jej obserwatorzy od razu zauważyli tą zmianę – ..Pięknie Aniu 🤩💖 wyglądasz jak nastolatka 😘 bardzo...wiosennie 😍”, ,,Śliczna 😍”, ,,Super metamorfoza!”. W długich włosach faktycznie gwiazda wygląda dużo młodziej, według Was w długich włosach jest jej lepiej?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?