Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
METAMORFOZY GWIAZD

Anna Mucha zdecydowała się na metamorfozę. W nowej fryzurze jest jej do twarzy!

Zobaczcie, jak wygląda

Marta Baran 15 lipca 2019 16:30
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

W okresie wakacyjnym gwiazdy często eksperymentują i pokazują się w nowych fryzurach. Tym razem na małą zmianę zdecydowała się Anna Mucha. Jesteście ciekami jak teraz wygląda?

Aktorka pojawiła się na tegorocznym Ogólnopolskim Spotkaniu Filmowym – Kameralne Lato. Na Instagramie pokazała zdjęcia z wydarzenia, a jej obserwatorzy od razu zauważyli zmianę w jej wyglądzie. Pod postem pojawiła się fala komentarzy: Jesteś przepiękna w każdej odsłonie, Pięknie 🙂, Ale ślicznaaa! 🔥, Pasują Ci te loki! Musimy przyznać, że w kręconych włosach artystce jest do twarzy. Też tak uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.