Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
METAMORFOZY GWIAZD

Anna Mucha zdecydowała się na metamorfozę. W nowej fryzurze jest jej do twarzy!

Zobaczcie, jak wygląda

Marta Baran 15 lipca 2019 16:30
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

W okresie wakacyjnym gwiazdy często eksperymentują i pokazują się w nowych fryzurach. Tym razem na małą zmianę zdecydowała się Anna Mucha. Jesteście ciekami jak teraz wygląda?

Aktorka pojawiła się na tegorocznym Ogólnopolskim Spotkaniu Filmowym – Kameralne Lato. Na Instagramie pokazała zdjęcia z wydarzenia, a jej obserwatorzy od razu zauważyli zmianę w jej wyglądzie. Pod postem pojawiła się fala komentarzy: Jesteś przepiękna w każdej odsłonie, Pięknie 🙂, Ale ślicznaaa! 🔥, Pasują Ci te loki! Musimy przyznać, że w kręconych włosach artystce jest do twarzy. Też tak uważacie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?