Anja Rubik, VIVA! 18/2018, jamnik
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
ZE ŚWIATA URODY

Anja Rubik zaskoczyła na Instagramie nową fryzurą!

Jest nie do poznania

Redakcja VIVA! 24 września 2019 18:22
Anja Rubik, VIVA! 18/2018, jamnik
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Do tej pory Anję Rubik mogliśmy zobaczyć głównie w średniej długości włosach, w modnych odcieniach blondu. Ostatnio na swojego Instagrama Anja wrzuciła efekty sesji dla francuskiego Vogue’a. Jej fryzura sprawia, że modelka wygląda zupełnie inaczej. Koniecznie zobaczcie zdjęcie!

Anja Rubik przeszła metamorfozę?

Modelka pokazała się w brązowych, długich włosach i zupełnie nie przypomina siebie. Mimo to zdjęcie zostało bardzo dobrze przyjęte przez jej obserwatorów: ,,Wow mega", ,,Przepięknie!", ,,Omg Anja!!!", ,,Wyglądasz niesamowicie w tej fryzurze! Co za kobieta , nie ważne długie czy krótkie blond czy czarne zawsze zjawiskowo". Według nas Anja świetnie wygląda w takiej odsłonie, myślicie że zdecyduje się kiedyś na taką fryzurę na dłużej? Koniecznie zobaczcie zdjęcie i sami oceńcie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!