Aneta Zając 2020
Fot. Instagram/AnetaZając
METAMORFOZY GWIAZD

Aktorka Aneta Zając ponownie zaskakuje odważnym lookiem!

Zdjęcie na jej Instagramie zaskakuje

Redakcja VIVA! 16 stycznia 2020 20:30
Aneta Zając 2020
Fot. Instagram/AnetaZając

Aneta Zając w ostatnim czasie decyduje się na coraz to nowe metamorfozy. Mogliśmy ją zobaczyć w looku inspirowanym Adele, modnych cięciach, a także bez włosów! Tym razem aktorka postawiła na krótką fryzurę, którą pochwaliła się na Instagramie. Jak obecnie wygląda aktorka serialu Pierwsza Miłość? Koniecznie czytajcie dalej!

Aneta Zając zmieniła fryzurę?

Aneta Zając w swoich social mediach wstawiła nowe zdjęcie. Na fotografii pokazała się w czarnej, eleganckiej sukience, w której wygląda fenomenalnie. Jednak uwagę jej obserwatorów przyciągnęła fryzura artystki – krótkie cięcie w stylu pixie. Jednak czy zdjęcie jest aktualne? Instagram rządzi się swoimi prawami, zdjęcia z hasztagiem "throwbackthursday" (którego użyła Aneta) stał się popularny i używa się go wtedy, gdy wspomina się jakieś wydarzenie. Prawdopodobnie zdjęcie zostało wykonane jakiś czas temu, jednak musimy przyznać, że w tej fryzurze jest do twarzy aktorce. Myślicie, że wróci do tego cięcia?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Wyświetl ten post na Instagramie.

🐆🐆🐆 #mondaymood ✔️

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.