Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
METAMORFOZY GWIAZD

Aneta Zając na swoim Instagramie upodobniła się do znanej piosenkarki?

Nowa fryzura aktorki wygląda świetnie!

Redakcja VIVA! 10 stycznia 2020 15:15
Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

W ubiegłym roku Aneta Zając udowodniła, że nie boi się eksperymentować i od czasu do czasu lubi coś w sobie zmienić. Efektami swoich diet, ćwiczeń, a także wizyt u fryzjera dzieli się na swoim Instagramie. Ostatnio gwiazda pokazała się w peruce i do złudzenia przypomina znaną piosenkarkę. Do kogo się upodobniła i jak wygląda? Czytajcie dalej!

Aneta Zając ma nową fryzurę?

Aneta Zając na Instagramie ma już pod 200 tysięcy obserwatorów, w ostatnim czasie lubi zaszaleć i zaskoczyć swoich obserwatorów zdjęciami, na których ma perukę lub w ogóle nie ma włosów. Ostatnie ze zdjęć zdecydowanie przypadło do gustu jej fanom. Nie zabrakło miłych komentarzy: ,,Wow po prostu cudnie", ,,Pasuje i to bardzo jesteś śliczna", ,,Normalnie jak Adele". Tez tak uważacie? W długich, gęstych, blond włosach gwiazda Pierwszej miłości wygląda fenomenalnie. Dodatkowo look podkreśliła delikatnym makijażem, stawiając głównie na podkreślenie swoich rzęs. Koniecznie dajcie znać, co sądzicie o jej wyglądzie? 

Zobacz produkty do stylizacji włosów:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.