Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy
ZE ŚWIATA URODY

Agnieszka Hyży pokazała zdjęcia z urlopu na Kubie!

Jej fanom spodobała się szczególnie jedna fotografia

Redakcja VIVA! 6 listopada 2019 12:15
Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży to jedna z bardziej udzielających się prezenterek w polskim show biznesie. Możemy ją zobaczyć między innymi w Kulisach Tańca z Gwiazdami. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się fotografiami z zasłużonych wakacji. Nie mogło zabraknąć również zdjęcia w stroju kąpielowym. Jak prezentuje się dziennikarka?

Gdzie gwiazda spędza urlop?

Agnieszka wolny czas postanowiła spędzić na Kubie, na którą wybrała się wraz z mężem Grzegorzem Hyżym. Oczywiście na Agnieszki Instagramie pojawiło się kilka nowych zdjęć z pobytu. Obserwatorzy dziennikarki byli szczególnie zachwyceni zdjęciem, na którym pozuje ona w hotelowym basenie i ma na sobie gustowny strój kąpielowy. Widać, że kilka spędzonych dni w Havanie na Kubie zdecydowanie jej posłużyło: ,,Jestem, żyję, mam się świetnie. Wysyłam dużo słońca... zniknęłam na chwilę by ładować baterie. Po 3 miesiącach nie wychodzenia z pracy... aż ciężko mi się odnaleźć w tym błogostanie🤪👩‍💻Pracuję, ale ... w cudownym anturażu i sporą różnicą czasu w stosunku do Polski więc gonię Was ;)"

Pod fotografią posypała się fala pozytywnych komentarzy: „No szczęka opada, Bosko, Przepięknie!, Oooo zjawiskowo, młodo i pięknie.” Musimy przyznać, że gwiazda świetnie prezentuje się na zdjęciu, a jak Wam się podoba Agnieszka w tej odsłonie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.