Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy
ZE ŚWIATA URODY

Agnieszka Hyży pokazała zdjęcia z urlopu na Kubie!

Jej fanom spodobała się szczególnie jedna fotografia

Redakcja VIVA! 6 listopada 2019 12:15
Agnieszka Hyży metamorfoza
Fot. Instagram@agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży to jedna z bardziej udzielających się prezenterek w polskim show biznesie. Możemy ją zobaczyć między innymi w Kulisach Tańca z Gwiazdami. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się fotografiami z zasłużonych wakacji. Nie mogło zabraknąć również zdjęcia w stroju kąpielowym. Jak prezentuje się dziennikarka?

Gdzie gwiazda spędza urlop?

Agnieszka wolny czas postanowiła spędzić na Kubie, na którą wybrała się wraz z mężem Grzegorzem Hyżym. Oczywiście na Agnieszki Instagramie pojawiło się kilka nowych zdjęć z pobytu. Obserwatorzy dziennikarki byli szczególnie zachwyceni zdjęciem, na którym pozuje ona w hotelowym basenie i ma na sobie gustowny strój kąpielowy. Widać, że kilka spędzonych dni w Havanie na Kubie zdecydowanie jej posłużyło: ,,Jestem, żyję, mam się świetnie. Wysyłam dużo słońca... zniknęłam na chwilę by ładować baterie. Po 3 miesiącach nie wychodzenia z pracy... aż ciężko mi się odnaleźć w tym błogostanie🤪👩‍💻Pracuję, ale ... w cudownym anturażu i sporą różnicą czasu w stosunku do Polski więc gonię Was ;)"

Pod fotografią posypała się fala pozytywnych komentarzy: „No szczęka opada, Bosko, Przepięknie!, Oooo zjawiskowo, młodo i pięknie.” Musimy przyznać, że gwiazda świetnie prezentuje się na zdjęciu, a jak Wam się podoba Agnieszka w tej odsłonie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.